Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hete szerdán lefeküdtünk a...

2 hete szerdán lefeküdtünk a barátommal és nem védekeztünk,de időben kivette, viszont most szerdán lesz 1 hete,hogy késik, fáj a mellem, fejem, hasam,mint mielőtt megjönne. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2020. aug. 31. 20:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
4%

Ha első-második kapcsolat, akkor pszichés ok lehet, nem csak a lelket, de az immunrendszert is megviseli ha egy másik testtel szoros kontaktusba kerül.

No para.

Ha a fiúval kapcsolatban vannak aggályaid, azon töprengj, azt kell megoldani, esetleg lemondani róla. Nekem úgy tűnik, ez vetülhet ki testi szintre.

2020. aug. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem az első komoly kapcsolatom :)
2020. aug. 31. 20:07
 3/17 anonim válasza:
90%

Mazel tov!


A nagypapám után nevezzétek Jánosnak!

2020. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem vegyél tesztet, mert a jósgömböm nem találom.
2020. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
94%
Az "időben kivette" nem védekezés.
2020. aug. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem vette ki időben, mert az azt jelenti be sem kellett volna tennie. Az előváladék is tartalmazhat spermát, ha nem akarsz gyereket, akkor használjatok óvszert. Elmész az első drogériába, patikába, veszel 1 10-es tesztet, és kiderül. Valószínűleg nem vagy terhes, mert a peteérésed korábban lehetett, de van akinek menstruáció alatt is sikerül teherbe esni..
2020. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
12%

Itt a gyakorin szokás a levegőtől is teherbe esni.


Ha jól értem nem ovulációs időszakban voltatok együtt megszakítással, tehát naptár módszer + megszakítás.


Erős a gyanú bennem, hogy meg fog jönni. Vegyél egy tesztet, az megnyugtat, aztán meg is jön szépen.

2020. aug. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%
Akkor egy héttel mensi előtt voltatok együtt, ráadásul ki is vette... oké nem nulla az esélye, de max 0,1%, hogy terhes lettél. Ha az ovulációd késett egy hetet, akkor lehetsz terhes, de akkor holnap már mutatni fogja a teszt.
2020. aug. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%
Én lettem terhes úgy, h ó már meg kell jöjjön, elég ha kiveszed időben.... nem vette ki időben.
2020. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
Gratulálok
2020. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!