Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? A párommal...

Lehetek terhes? A párommal voltunk több alkalommal egyutt. Volt h megszakítással "védekeztünk" mindig időben kivette. Ma kellett volna megjönnie de semmi. Kicsit feszül a mellem, fáj a hasam. Teszteltem is negatív lett viszont sokat ittam előtte.

Figyelt kérdés

2020. ápr. 28. 15:10
 1/9 anonim válasza:
70%

Az nem szamit hogy sokat ittal, a megtermekenyites utan nehany napoal elkezd a szervezeted olyan hormonokat termelni amelyet a teszt kimutat, ehhez varj legalabb 2 hetet szerintem.


Egyebkent az h 1 napja kesik az nem jelent semmit, ez teljesen termeszetes es belefer nehany nap.

2020. ápr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ettol fuggetlenul persze terhes is lehetsz tehat nincs kizarva, csak ezek amit leirtal nem egyertelmu jelek, mellfeszulest pedig lehet csak belekepzeled.

Varj nehany napot utana tesztelj.


(Lemaradt)

2020. ápr. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szerencséd volt és meg fog jönni.
2020. ápr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Agymenes, hogy ennyi felelotlwn ember van... az elso 5 ilyen kerdesre meg turelmesen normalisan valaszoltam, de ez mar tobb mint aggaszto
2020. ápr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még ha esetleg valaki tud mondani valamit, azt nagyon szívesen hallgatom. Egyébként teljesen tisztában vagyok vele hogy ez felelőtlenség, igazatok van. Ez volt az első és utolsó ilyen.
2020. ápr. 29. 01:10
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja igen... A teszt elméletileg az egyik legerzekenyebb otthoni teszt, ami akár 10 nap után is mutatja. De ha még továbbra se jön majd még tesztelek még
2020. ápr. 29. 01:17
 7/9 A kérdező kommentje:
A legelső alkalom óta egyébként már eltelt a 2 hét. Előre is köszönöm ha még válaszoltok!
2020. ápr. 29. 09:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha terhes lennél mutatná a teszt. De csinálj holnap is reggeli első pisiből.
2020. ápr. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyrészt le kell szögezni, hogy a megszakítás nem védekezés, szóval bármi előfordulhat. Az viszont, hogy nem jött meg bárkivel előfordul. A testünk nem egy gép, nem fog minden hónapban pontosan megjönni, ettől szerintem nem kell félned és ha a teszt sem mutat semmit, akkor szerintem semmi nem történt. Azt javaslom vegyél még egyet és ha az is negatív, akkor nyugodj meg, vagy esetleg nézesd meg magad nőgyógyásszal.
2020. máj. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!