Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aug.4.-én jött meg utoljára a...

Aug.4.-én jött meg utoljára a menzeszem,most lenne esedékes a szeptemberi.1 hónapja nem védekezünk. Nagyon erős tüneteim vannak menzesz előtt,fáradékonyság, mellfeszülés és haspuffadás,most ezek nem jelentkeznek. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 3. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Teszt?

Így bármi lehet!

2020. szept. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondolok, hogy battyogj el a legközelebbi drogériába vagy gyógyszertárba, vegyél le a polcról egy tesztet, fizesd ki, majd holnap reggel csurrants rá az első pisiből és nézd meg, hogy mit mutat. Ha esetleg nem tudod eldönteni, akkor meg tedd ide ki és majd szavazunk, hogy pozitív vagy negatív.
2020. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2-es véleménye tükrözi a valóságot :D


Kedves kérdező, mégis milyen választ vársz? :D Majd a teszt megmondja, akármi lehet, hiszen nem létezik olyan tünet ami csak terhességet jelent. Nekem két terhességem volt, az egyiknél sok tünetem volt a másiknál meg még a pms tünetek is elmaradtak. Szóval tényleg akármi lehet. Fölösleges kérdés volt :D Bocsánat, de tényleg butaság ilyet kérdezni :D


Tesztelj!


Sok sikert!

2020. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikus menzesz előtti állapot. Tesztelj ha nem jön meg. Előbb nincs semmilyen tünet. Az első ha elmarad a vérzés.
2020. szept. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!