Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmaradó Pms tünet?

Elmaradó Pms tünet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 26/N vagyok! Mióta menstruálok azóta nem volt ilyen! Szóval első próbálkozós hónap! Peteérés előtt együtt voltunk . Na mondom tuti siker ;) nyilván nem ! Ezzel nincs is nagy baj . Rá érünk. Nos . Minden menzesz elott 1 héttel elkezdek görcsölgetni először enyhén utána már erősebben . A mellem leszakad annyira fáj . Meg duzzad stb. Nos ezek teljes egészében el maradtak . Olvasgattam itt ,hogy ez mekkora aranyban jelentett terhességet stb . Na mondom "kajak "sikerült. Elkezdtem 11.dpo-tol tesztelni . Negatív mind. Hűha ! Na sebaj hiszen 14.naptól ki fogja mutatni biztos . Hát erre 13.dpo megjott . Vagyis feltételeztem,hogy 13 dpo. Lehet 14 . Naptárral nezem ami nem pontos ugye . Na a lényeg.! Attól Mert elmarad a pms. Tünet ami SOHA nem szokott nem feltétlen jelenti azt,hogy sikerrel jártál az adott hónapban. Persze ez nyilvánvaló,hogy nem jelenti azt de ugye sokan képesek vagyunk elhitetni magunkal,hogy ez márpedig jele a terhességnek. Puszi nektek. Kívánók sok pozitív tesztet !

2020. jún. 4. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Köszönjük Emese
2020. jún. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kell a szarkazmus. Ha nem érdekes számodra menj tovább és szép napot. !
2020. jún. 4. 13:39
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Végig olvastam, bocsánat, számomra nem egyértelmű, csak tapasztalatot szerettél volna megosztani, vagy van valamilyen kérdésed is?
2020. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Ide jött feleslegesen szót csépelni, de azt is rettenetes helyesírással és igénytelen szövegtagolással 🤷🏼‍♀️
2020. jún. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

Én értem, mit akart ezzel a Kérdező! Sokan, többek között én is kerestem a tüneteket nemvárt előtt, hátha most összejött... de mindig jottek a pms-ek: mellfajdalom, ovu utan 1 hettel hasfajas stb stb... ez rám is igaz volt! ‼️ De ‼️ Nekem ebben a ciklusban tényleg elmaradt a pms, és pozit teszteltem! Van ilyen is, de ne erre alapozzon aki mar nagyon szeretne babát!


A kérdező segíteni szeretett volna saját tapasztalatával, de 2 hónap tapasztalata, ahogy ő leírta, az semmi!

2020. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Jó de ez nem az nlcafé meg a bezzeganya, ahol saját sztorikat írogatunk. Ez a gyakori, ahol kérdéseket teszünk fel és más válaszol 🤷🏼‍♀️
2020. jún. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mekkora parasztok vagytok ti. :D nembaj az . Ha nem akkor nem . Bocs a kiírásért ! Azt hittem segíti azt aki hasonló helyzetben van. Nem pont ilyen undok emberek számára irtam ki .
2020. jún. 4. 15:32
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
5-os vagyok, es nem erzem magam parasztnak, én megertettem h segiteni szerettel volna :(
2020. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!