Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok a labor eredmény...

Mit gondoltok a labor eredményemről?

Figyelt kérdés

Az orvos csak két hét múlva fogja kiértékelni személyesen. Telefonban annyit mondott, hogy kezdjek el nagy dózisú D vitamint szedni. Hosszú és rendszertelen ciklusok miatt volt a vizsgálat. Azt mondta az eredményem nem indokolja, hogy most mást is szedjek Inofolic + D vitaminon kívül. Mit gondoltok? Köszönöm?


[link]



2020. szept. 4. 22:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Mivel még egy tisztességes min. 3 pontos cukor ÉS inzulin terhelést se tudott kérni, az első lépésem lenne orvost váltani. Olyat, aki ért hozzá.
2020. szept. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Ha ezt mondta, akkor tégy úgy :)
2020. szept. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

De hát nem tudja megmondani, mert tesztoszteront nem nézett, az inzulin és cukor felületes, ebből még egy IR-t se lehet kizárni, nemhogy finomabb hangolást végezni! 4 évem ment el kóklerekre, mire kiderült mi bajom, ezért vagyok ingerült, amikor ilyen "munkát" látok. Nem bunkóságból írtam, hanem, hogy neked ne menjenek el az éveid feleslegesen! Keress jobb szakembert!


A D vitamin mindenkinek hasznos, ezzel nehéz mellélőni.

2020. szept. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Magam is úgy vélem, hogy ennél alaposabb vizsgálatra lesz szükség. Nem értem miért ilyen felületes. Amúgy sokadik orvosom, de úgy tűnik nem az utolsó 😑.
2020. szept. 4. 22:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Javaslom Budapesten az Endocare-t, ott találtam orvost, aki tudja is mit csinál. 2 gyermeket és az egészségemet köszönhetem nekik!
2020. szept. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm 5. Válaszoló! Utána nézek.
2020. szept. 4. 22:38
 7/11 anonim ***** válasza:
D vitamin emelt adag!
2020. szept. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Privátban menj el esetleg vérvételre 2 hónap múlva, nem tudom miért, de folyton kinlódnak az sztk-ban, nem akarnak kiirni egy normális vérvételt


Synlabban vanbak csomagok. 3 pontos terhelés, hormonok

2020. szept. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi nyolcas! Amúgy ezekre a vizsgálatokra magán endokrinológus-nőgyógyász utalt be és a vérvétel is fizetős volt 😑. Szóval ennek ellenére ilyen felületes.
2020. szept. 5. 20:06
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én háziorvosom a cukron kívül semmi mást nem kért, még ennyit se, de még az se érdekelte hogy az milyen lett, lehet nekem is váltanom kéne.
2020. szept. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!