Ez lehet terhesseg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

5.honapja próbálkozunk a babával, es eddig semmi! Holnap kellene meg jönnie 1-2napja érzek enyhe hány ingere de nem nagyon es elvetve napszakonkent! Ma pedig nagyon elkapott! Hány inger szédülés nem jó érzet! Én most azt erzem hogy össze jott! Nem nagyon foglalkozunk a témával nem vagyunk rá gorcsolve az első 2honap sikertelen próbálkozás után, de így ma elgondolkodtam mikor nem éreztem jol magam! Szerintetek ez így lehetséges? Az elmúlt 1 hónapban át tértem egészséges életmódra se chips se cukor se szénhidrát ugye mind ami nem egészséges kizartam! Valaki esetleg par jó szo!? Vagy jó tanács? Vagy vélemény? Előre is koszonom szepen! :(


2020. szept. 6. 17:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Holnap reggel végezz el egy tesztet, szerintem ennél többet nem tehetsz 🙂

Rosszullét lehet sok mindentől, nekem pl 7.hét körül kezdődtek csak a fiammal...

Mindenesetre drukkolok!

2020. szept. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, most őszintén, ebből ki fogja tudni megmondani neked?
2020. szept. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én is éreztem már úgy, hogy most tuti összejött, még némi rosszullét is társult hozzá, aztán megjött. Ennyi alapján még bármi lehet. Tesztelj holnap és kiderül.
2020. szept. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ez semmit nem jelent. A terhességgel összefüggő tipikus hányinger tünet a terhesség 7. hetétől szokott jelentkezni. Ez még neked korai, ha terhes is vagy. Hányingere meg bármitől lehet az embernek. Vírus, gyomorrontás, valamit eszel, ami nem esik jól.

Várj még egy 3-4 napot, ha nem jön meg a vérzésed, előbb felesleges tesztelni.

2020. szept. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%

Juj.. Kérlek előbb a helyesírásodon dolgozz.. 😬


Azonfelül 🤞🤞

2020. szept. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom hogy faradtatok avval hogy válaszoltak nekem!

Vannak furcsa dolgok! Pl miota menstrualok azota mindig kb mensi előtt 1 héttel iszonyatosan fajnak a melleit ha mar jobban mozgok attol is, most is érzékeny a mellbimbonal, máshol nem!

Ram nem igazan jellemző a *pukizas* puffadas stb most kb 1hete talan iszonyatos! Minden este szinte mar ugy faj a hasam, tole es nagyon sokat szellentek,(bocsi hogy így ki irtam lányok) nagyon kivanos vagyok, es amit irtam ez a bágyadtsag es hányinger emelyges egesz nap! Teljesen tanácstalan vagyok! Ez ügyben! Tenyleg koszonom lányok!❤️

2020. szept. 6. 19:31
 7/21 A kérdező kommentje:

Ja, es bő folyasom van ami nem szokott lenni! Főleg nem menstrualcio előtt par nappal! Ugye holnapra nem varom!

Eddig imádtam a chips illatát, es ugye mint irtam mar több lassan mint 1honapja nem eszem ilyeneket es mikor a párom eszi, es meg akar puszilni rosszul vagyok a szagatol! Es ma söröztek meg főztek a haverokkal es szinten így voltam mert ahogy megéreztem a sor szagot a szájában szinten elkapott a hányinger, nem tudom mitől lehetett eddig nem zavart egyatalan! Es amit nem értek 1hete nagyon érzékeny el erzem magam es a párom is meg gyegyezte hogy fel kapom a vizet hamar! Mindenen, sírok stb!🤣 szoval nem ertem! Csupa olyan dolgok vannak amik nem szoktak lenni!

2020. szept. 6. 19:36
 8/21 A kérdező kommentje:

Plussz ugye babonás vagyok, es egy régi mondás azt tartja ha egy kutya ami nem nagyon volt úgymond kedves az emberhez, előtte es hirtelen nyalogatni hozza bújik állapotos!

Nos nem tudom ki mennyire hogy van vele kérlek szepen ne gunyoljatok ki!

Es ne kövezzetek meg!

De van egy kutyánk 6hetes kora óta mi neveljük, es engem mindig harapott piszkálta sosem nyalogatott nem bújt oda , máshoz igen! Pedig én is vagyok a gazdája meg a párom is most egy par napja vettem eszre ki ültem szokásos levegőzesemhez, es oda jon nyalogat a hasamat mindenemet ez is fura! :D

Meg ugye mondtak a streszt is hogy pl munkahelyi gondjai voltak egy hölgynek , sokat stresszel miatta, es munkahelyet váltott es ugye nyugodtabb élet stb, es utana ősze is jött nekik! Vagyis ezt ugy olvastam, es ugye 1honapja mondtam fel a munkahelyemen, es itthon vagyok párom szüleinél, es az édesapját apolom, eleg komoly műtétje volt! Aztan így sokkal de sokkal nyugodtabb vagyok! Tudom tudom semmi köze ezeknek hozza, de van aki ezeket tartja szempontnak? Vagy valami? Tenyleg ne kövezzetek meg ezekért!

2020. szept. 6. 20:05
 9/21 anonim ***** válasza:

Hűha kicsit túlgondolod a dolgokat.

Elösször is nyugi,ne görcsölj rá ezekre,mert beleőrülsz(jó szándékból mondom),ne keress most mindent ami ehhez kapcsolódik,mert nem jó.

Tudom,nehéz meg könnyű mondani,én is ebben a cipőben vagyok,próbálkozunk várunk,idegörlő de muszáj.



Ne éld bele még magad,mert ha össze is jön,benne van a pakliban,hogy az még el is mehet(de ne úgy legyen).

Holnap vagy holnap után tesztelj egyet,ha az pozi akkor 3-4 hét múlva mehetsz dokihoz.


A tünetekre azt tudom mondani,lehet hogy terhességtől van,de lehetséges azért mert babát tervezitek és próbálkoztok és ilyenkor a szervezet sok mindent produkál,orvos mondta nekem is.


Élhetsz egészségesebben,megvonhatsz sok mindent magadtól,de attól nem lesz biztosabb,hogy össze is jön.

Nem lelombozni szeretnélek.


Minden menzesz más és más,hol ilyen tünet van hol olyan,lehet hogy csak görcsölsz stb..ez se vegyed készpénznek.

A bő folyás is lehet pld baktériumtól,felfázástól esetleg fertőzéstől,tünet mentesen is.

A folyás se tuti biztos megállapítás.

Nekem is volt hogy menzesz elött 1-2 napig bő folyásom volt,majd miután megjött ez eltünt.


Azért vannak ezek a dolgok amiket felsoroltál,mert rajta vagytok ezen a témán,mint mondtam próbálkoztok és ha nem is önszántadból,de sokkal jobban figyelsz mindent,magadat is és mindent ami körülötted van.


A kutyásról én is hallottam,olyat is ha a saját kutyád kb a seggedbe bújik,akkor érzi hogy terhes vagy,vagy a macska ráfekszik a hasadra stb...ilyenek is vannak de ezeket se szabad készpénznek venni,de jó jel is lehet és talán mégis azt érzi.

A stresszes is csak egy olyan dolog hogy van akinek bejön van akinek nem,ismerek olyat aki sokat stresszelt és terhes lett és olyat is aki nem stresszelt és baba lett,de olyat is ismerek aki egészséges életmódott folytat és nem jött még a baba.


Szedhetsz bármiféle vitamint is,az se biztos hogy segít.

Várd ki a nemvárt napot,ha aznap nem jön meg akkor tesztelj,de az is lehet hogy csak késik.


Drukkolok,hogy sikerüljön.🤞

2020. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Joreggelt ma kellene meg jönnie es meg mindig semmi!🙈
2020. szept. 7. 07:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!