Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mivel próbálkozik?

Ki mivel próbálkozik?

Figyelt kérdés
Sziasztok babát szeretnénk, gyorsan szeretnék teherbe esni ( mint ahogy elég sokan)...ki mit tesz meg azért hogy hamarabb össze jöjjön a baba?
2020. szept. 9. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi szexelünk.
2020. szept. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is.
2020. szept. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda ősi trükkök 😂😂😂😂
2020. szept. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek azt hittem elég ha csak rá gondolunk.....nem erre gondoltam! Vitaminok?
2020. szept. 9. 10:57
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vitamin nem teherbeesésre való. Az arra való, ha összejön a baba, pótolja a vitamint, mert a magzat elszívja
2020. szept. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem először is egy ginekologiai kontroll, csak hogy minden rendben van e. Aztán próbáld meg csökkenteni a stresszt, ügyelj a rendszeres, elegendő alvásra, egészséges életmódra, mint sok folyadék, cigi elhagyása, az alkohol is hátráltathatja a teherbeesest. Rendszeres mozgás, sok gyümölcs, zöldség, kevesebb finomított cukor. Kezdj el folsavat és D vitamint szedni, ezeket nem tudod a megfelelő mértékben bevinni a szervezetedbe pótlás nélkül.


És persze élvezzétek a szexet, ne a gyerek miatt csináljátok, és ne kezdj el panikolni az első 1-2 sikertelen hónap után. 30 évesen az átlag fel év után esik teherbe, a korodat nem írtad.

2020. szept. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
36 éves vagyok. És igazán örülök, hogy végre értelmes hozzászólások jöttek 😊 nekem javasolták az E vitamint is. Az mennyire jó?
2020. szept. 9. 11:29
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Vitaminok (multivitamin) , egészséges életmód, étkezés, rendszeres sport. Nekem ezek segítettek.
2020. szept. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy orvosi kivizsgálás nem árthat. Vannak fogantatás előtti terhesvitaminok amivel érdemes lehet próbálkozni. Folsav mindenképpen ajánlatos. A méhpempőt is sokan dicsérik.
2020. szept. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy komplex multivitamint szedek, ami a babatervezés időszakától a terhesség végéig ajánlottN em mondom, hogy pont ez fog segíteni, de úgy vagyok vele, hogy ártani nem fog, vitaminok amúgy is kellenek. Néha viszont pont megesik, hogy egy olyan viszonylag banális doog miatt nem sikerül, mint a vitaminhiány (azt hiszem különösen a D-vit. szokott lenni). Ezen kívül palástfű teát kezdtem inni, elvileg az is segít. Először szeretném kipróbálni ezeket a természetes dolgokat, aztán persze, 1 év után orvos (voltam a tervezés előtt is, de az egy rutin ellenőrzés volt, ami ilyenkor nem elég).
2020. szept. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!