Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Ovuláció után...

Mi lehet ez? Ovuláció után vagyok 9 nappal. És vérzésem van, viszont nem görcsöl a hasam, csak talán szúrkál picit. Nem mintha hiányozna, csak nekem a menzesz alatt annyira szokott görcsölni, hogy gyógyszer nélkül nem tudok semmit csinálni.

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy vérzés? Szokásos mennyiség, vagy inkább barnázás?
2010. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem élénk piros. Olyan barnás-pirosas. És nem darabos mint amilyen szokott lenni.
2010. aug. 6. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:

az is lehet, hogy nem volt p.é-d és csak egy kis sima lefolyású mensid van...

nekem is volt ilyen és így magyarázta a doki

2010. aug. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy így van nálam is. Sajnos megint nem sikerült a babaprojekt.
2010. aug. 7. 19:00
 5/7 A kérdező kommentje:
2 és fél napig tartott a vérzés. Ez kóros? Mert 6 napig szokott.
2010. aug. 8. 21:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Ovu után ennyivel még korai volna a menzi
2014. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ugyanez van most..9 vagy 10 napja volt az ovum de 2 napja mensi szeru fajdalmam van.. Ma volt barnas verzesem utana egesznap semmi es most mintha megjott verzek..persze nem sok de azert verzek..

Nem ertem miert jott meg ilyen koran, beagyazodasi verzeshez egy kicsit sok gondolom..bar olvastam itt, hogy volt akinek 1-2 napig mensi szeru verzese volt es utana semmi..babat vart es ez a beagyazodasa volt! Ja ami fura nalam, hogy nagyon szurkal a jobb es a bal oldalon a hasam felvaltva.. Ez sem tudom mi lehet?

2014. nov. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!