Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi okozhatja hogy, gyogyszer...

Papp Edina Gyöngyi kérdése:

Mi okozhatja hogy, gyogyszer szedese mellett közti verzesem van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

1. most kezdted el szedni

2. beteg vagy (megfázás, stb)

3. stressz ért

Például ezek. Ha csak egy picit vérzel, 1-2 napig van és nem fáj, akkor ne foglalkozz vele.

Ha sok van, fáj, sokáig tart, már többször előfordult, akkor menj dokihoz.

Hozzáteszem, régen nekem hónapokig volt köztes vérzésem, napokig tartott, de nem fájt semmi.

3 dokinál voltam, mindegyik azt mondta, hogy semmi bajom, ne aggódjak.

És valóban, egy idő után elmúlt, már évek óta nem volt ilyen gondom.

2011. okt. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Közti vérzés lehet attól hogy már nem eléggé véd a fogamzásgátló nekem is ez volt 9 hónap után és az aktuális hónapot végig kelett szednem pár hónap szünet és utána újjat kaptam
2011. okt. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha csak most kezdted el szedni, akkor lehetséges, nem gond. De ha hónapok óta tart, akkor menjél vissza a dokihoz, és esetleg írass másikat, lehet nem megfelelő, amit szedsz. Barátnőmnek is mindig ez volt a problémája, míg aztán az egyik orvos 3 fázisú tablettát írt fel, és attól már nem volt.
2011. okt. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!