Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a jósteszt negatív akkor...

Ha a jósteszt negatív akkor már biztos hogy nem sikerült ebben a hónapban?

Figyelt kérdés
10.dpo-n reggel az lh tesztnek már mutatnia kéne, ha sikerült volna ebben a hónapban a baba? Hcg tesztet csak a nemvárt napján csinálok, ha nem jön meg.
2020. szept. 17. 04:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos ☺️ Nem mindenkinek mutatja az LH teszt
2020. szept. 17. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dehogy biztos!
2020. szept. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem kell még pozitívnak lennie. Erősödik a csík? Az a lényeg.

Enyém 30as érzékenységű, a legalsó a mai: [link]

Reménykedek 🥰 Drukkolok neked is!

2020. szept. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy biztos, akinek 2-3 nappal mensi előtt erős pozitív az LH teszt, az terhes. (hacsak nincs valami hormonális gubanc.


Viszont akinek negatív az nem biztos, hogy nem terhes. Van akinek nem mutatja terhesen az LH teszt, hiszen alapból sem arra van kitalálva.


Nekem 11. dpo-n halvány pozi volt a hcg teszt másnap a maradék ovut előttem 12.dpo-n érdekelt tényleg pozi lesz e, hát határozottan erősebb volt a teszt csík mint a kontroll, talán kétszer néztem mensi előtt egy nappal, akkor az egyik halványka volt, tehát volt két csík, de az ugye nem pozi a másik meg full hómező.


Szóval hiába lett negatív az lh teszted, attól még nyugodtan lehetsz akár terhes is :) Drukkolok!

2020. szept. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, bocsi az lemaradt hogy a 9.dpon vagyok 😊
2020. szept. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nagyon kedvesek vagytok! 😄 Hát semmi csík nincs rajta. De amikor az ovut néztem vele, akkor se volt semmi több napig, aztán egy nap halvány csík, utána 2 napig nagyon erős csík, aztán megint egy nap halvány és azóta is hófehér a teszt.
2020. szept. 17. 14:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Milyen ovu tesztet hasznalsz? Lehet azert homezo mert 30as. A 10esnel mindig kene h latszpdjon halvanyan. Mondjuk ez most jostesztnel pont mindegy, csak irtam :D

Amugy azt megkerdezhetem, hogy miert jostesztelsz amikor van mar 10es hcg teszt ami a 10.dpo utan altalaban kimutatja? Igazabol ugyanakorra csalodas ha negativ,es a mensiig ugyanugy lehet barmi a vege. Csak kerdem, nem kotekedni szeretnek :)

Sok sikert amugy :)

2020. szept. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7# 20as teszt, azért nem csinálok még hcg tesztet mert csak 3 van itthon, lh teszt meg maradt 5-6 db és gondoltam eljátszom. Tudom hogy ez nem biztos h mutatja, legalábbis remélem mert ma is tök fehér. 🙄😆 Annyi negatív hcg tesztet láttam már, hogy nem is akarok csinálni. Közben persze megöl a kíváncsiság. Ráadásul ebben a hónapban csináltam ovu tesztet és elvileg 3 nappal előbb van a nemvárt is, mert előbb volt ovu. Kicsit lehet megőrültem már 😅
2020. szept. 18. 04:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia kedves Kérdező! Mi lett végül? Terhes voltál?
2021. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem. Decemberben sikerült. Már 6 hetes. 😊
2021. nov. 4. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!