Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 22-23 éves korai gyereket...

22-23 éves korai gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, áprilisban leszek 23,a párom 30. Már 3 éve vagyunk együtt, egy hónapja lakást vettünk, mind kettőnk dolgozik és felmerült a gyerek téma, de én még úgy érzem, hogy még korai, a barátom meg pont ideálisnak látja a helyzetet. Szerintetek?

2020. szept. 17. 21:04
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én 21 éves voltam még éppen amikor megszültem a kisfiunkat. Most 22 vagyok férjem 26.Nekem nem volt korai, mondjuk az én és a férjem családjában is mindenki elég fiatalon szült, így egyáltalán nem volt kérdés, hogy várjunk e vele, de nekünk így volt kényelmes. És biztos voltam és vagyok benne, hogy akarom és a későbbiekben sem fogom megbánni. 16 éves korunk óta dolgozun mind a ketten, mielőtt megszültett a baba sikerült saját házat vásárolnunk és mindent biztosítanunk, szóval a körülmények meg voltak teremtve az érkezésére. Így nem is aggódtunk. De ha neked kétségeid vannak vagy korainak érzed akkor semmi kép nem vágnék most bele, mert ezt nem lehet "kényszerből" csinálni, pl azért mert a párod már szeretné. A kérdésedre válaszolva,.mindenkinek más az ideális kor a szülésre. Ezt senki nem fogja tudni neked megmondani,mikor jó. Amikor úgy érzitek, hogy felkészültetek mindketten, illetve, hogy te magad is készen állsz testileg és lelkileg a terhességre és a gyerek nevelésre is és a változásokra akkor jöhet a baba. De így hogy már itt kérdezel erről minket, így szerintem várj még.
2020. szept. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nem korai, viszont ha te nem érzed magad kesznek rá akkor mondd meg a párodnak. Ha úgy van akkor meg kellene hogy értse. Szerintem ennek a kornak amúgy sincs sok koze. Ha úgy érzed hogy készen vagy, van egy biztos hatter (gondolok itt hazra, munkaviszonyra stb.) akkor nem kellene hogy gond legyen.


En azt mondom hogy beszélj a pároddal es mondd el hogy érzel :)

2020. okt. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!