Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lett már közületek...

Terhes lett már közületek valaki úgy, hogy szoptatás miatt nem mensizett? Milyen tünetei voltak?

Figyelt kérdés
Kb. 2 napja fájdogál a hasam alja, a cicim nagyobb és feszesebb a tejmennyiségtől függetlenül, fáradékony vagyok, ingerlékeny, néha émelygek. Lehet csak a hormonok dolgoznak és vissza fog jönni a ciklusom?
2010. aug. 7. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:

épp vártuk a mensit .18 hónapig szoptattam de közben szedtem fog. gátlót is hogy ne legyen kistesó amig nagyon pici a babánk ..

nem jött be. aztán nem jött meg és csináltam tesztet. tünetem csak annyi volt hogy folyamatosan pisilni jártam és egy hetet gyakorlatilag átaludtam- utolag: a beágyazódás utáni hetet.-


lehet hogy csak a vas és magnézium raktáraid vannak kiürülve.. nem szedsz valamilyen vitamint?


csinálj egy tesztet.

2010. aug. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy csak meg fog jönni? Vitamint nem szedek, de kijött néhány pattanásom, ami a baba előtti időre volt jellemző és fogytam néhány kilót, bár nem változtak az étkezési szokásai.
2010. aug. 7. 00:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom. és nem akarok hiú reményeket se kelteni..


Azt mondanám hogy vegyél egy tesztet és végezd el reggeli pisiből ha + akkor egyértelmü ha negativ de a tünetek fennálnak és nem jön meg akár két hét múlva se érdemes felkeresni egy dokit mert lehet hogy csak hormonprobléma.

2010. aug. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat!:-)
2010. aug. 7. 01:07
 5/5 anonim ***** válasza:

17 hónapos volt a fiam, még szoptattam (sokszor, mert ”cicifüggő” volt), egyszer sem menstruáltam.

Mivel a szülés után mínuszba fogytam, feltűnt, mintha picit domborodna a hasam. Azután jött az elvétve émelygés.

8 hetes voltam már (csak az UH alapján tudta a doki megmondani, mert nem volt mensis adatom).

2010. aug. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!