Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinél szoptatás alatt sikerül...

Akinél szoptatás alatt sikerült a kistesó, mennyit szopizott még a babája? Napi három vagy kétszeri alakalomnál már lehetséges?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 23:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Szóval napi háromszori vagy kétszeri szoptatás mellett már lehetséges teherbe esni?
2011. szept. 4. 00:00
 2/6 anonim ***** válasza:
Min.6órának el kell telnie 2etetés között,én így olvastam.Nekem nem sikerült szoptatás mellett a baba.
2011. szept. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
28%
A szoptatas nem vekedezesi modszer. Ha nem akarsz gyereket vagy abortuszt, akkor hasznalj gumit.
2011. szept. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kisfiam (12 hónaposan)napi 5x szopott még, mikor megfogant a kislányunk. Terveztük a második babát akkor, úgy voltuk vele, hátha sikerül szoptatás mellett is, és elsőre összejött (éjszaka nem szopott akkor már réges rég). Aztán még 3 hónapig szopott a kisfiam, a terhesség 11.hetéig.
2011. szept. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 25 hónapos a kisfiam és már csak háromszor szopik és próbálom úgy összehozni, hogy 8 óra teljen el a szoptatások között. Már 5 hónapja próbálkozunk és a dokim azt mondta, hogy nagy a valószínűsége, hogy a prolaktin gátolja nálunk a teherbe esést. Még biztos három hónap lesz mire sikerül leszoktatnom, de addig is próbálkozunk, hát ha összejön a kistesó. :)
2011. szept. 4. 14:37
 6/6 V.-né Rita válasza:
73%

Lehetséges, csak ne stresszeljetek rá!

Nálunk is szoptatás mellett lett 2. baba. Van aki terhesség alatt is végig szoptat. Látogasd meg az www.lll.hu oldalt, szerintem találsz infót erről...

Ismerek olyat, aki kizárólagosan szopizó baba mellett-értsd 3-4 óránkénti szoptatás mellet is teherbe esett.

2011. szept. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!