Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt olyan hogy biztosak...

Volt olyan hogy biztosak voltatok benne h terhesek vagytkk es mégis megjott?

Figyelt kérdés

Nekem teljesen olyan érzésem van de nem csak fizikailag...

2nap van még mensiig de fajdogal a hasam,feher folyasom van, faradt vagyok.

Tesztet korán csináltam sztem ami negativ lett.

Miben másabb a terhes tunet a pls-nel?


2020. szept. 21. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt már ilyen...
2020. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

7 év alatt sok ilyen volt :D


Amúgy a tüneteid megfelelnének terhességnek, de sajnos nincs olyan tünet ami csak terhességre utal, egyszerűen nem létezik. Viszont, ha a tüneteid terhesség miatt lennének akkor már most a teszt is pozitív lenne.

2020. szept. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hajjaj... 😄
2020. szept. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen előző hónapban. Késett, feszült a mellem és egész nap álmos voltam. Nekem meg mindig görcsöl előtte már minimum 5 nappal, meg vagy vizes vagy fehéres folyás, akkor semmi. 4 napra rá megjött és még akkor se éreztem semmit csak a bugyimon láttam.
2020. szept. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Roppant sokszor.

Érdekes h ált ilyenkor még késett is. A teszt ugye Nega lett, és még mindig reménykedtem....

Aztán megjött.

Akkor voltam terhes mikor egyáltalán nem számítottam rá

2020. szept. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek a folyamatos jobb alhasi enyhe nyomó erzes mire utalhat?
2020. szept. 22. 12:03
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen minden tünet meg egyezett az első terhességemmel aztán egy nappal elöbb meg jött a menstruációm. Azt még hozzá teszem hogy soha nem szokott lenni menstruációs tünetem..
2020. szept. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jobb alhas, az a jobb petefészked környéke. Ovu után ott maradt folyadék okozza. A terhességet inkább a has közepén a méhnél lehet érezni. Szúrkálás tök normális az ovu előtt és ovu után a petefészkeknél. Ez nem terhességre vezethető vissza.


Minden esetre sok sikert.

2020. szept. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem teljesen a szélén érzem amugy hanem a meh es a petefészek között. Az is lehet h a meh jobb oldalánál. Folyamatos enyhe alhasi görcs tompa inkabb es vérzés sehol...
2020. szept. 22. 13:10
 10/10 anonim ***** válasza:
Enyniből akkor sem lhet következtetni. Pláne, hogy jól láthatóan nagyon figyeled a tested. Ezek a tünetek amúgy is megvannak szinte mindenkinek, csak nem mindig vehető észre vagy csak épp nem figyeli az ember. Hidd el nem a hasad fájdalmából fogsz rájönni, hogy babát vársz vagy sem. Mellesleg, bármi tünet amit a terhesség okoz már pozitív hcg tesztet eredményez. Ha az gondolod terhes vagy csinálj egy tesztet.
2020. szept. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!