Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One step 10es erzekenysegu,...

One step 10es erzekenysegu, ebayes lehet atvert?

Figyelt kérdés
Millió one step kerdes van, tudom.de regiek, es amut most rendeltem,az egesz maskepp nez ki mint eddig. A kek reszen sok pici feher HCG felirat van. Szoval ez valami masik koppintas, es halvany pozi lett,de sajnos nem tudtam 5 percen belul leolvasni. Volt vagy 20p mire vissza tudtam menni a fürdőbe. Ertem en, hogy idon tul nem ertekelheto stb. De eddig amiket rendeltem one step tesztek sose,meg idon tul se lettek pozik. Totalhomezok voltak. Erdekelne,hogy mas is vette pontosan ezt a tipusu one steppet, és jart mar igy?
2020. szept. 27. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha erős a csík akkor lehet pozi volt időbe, ha keresve látod, akkor értékelhetetlen. De miért nem csináltál másikat? Gondolom nem egy darabot rendeltél. One step gyakran váltogatja a borítást hol zöld hol kék. Nincs azzal baj, téves időn belüli pozi meg nem létezik
2020. szept. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Koszi, hogy irtal!

Megismeteltem. Kb 1,5 orat tartogattam most. Arra jo volt, hogy tudjam, hogy idon belül kijon,de marhara nem egyertelmu :( talan rozsaszin,talan szurke. Ahogy telt az ido,szépen ez is egyre jobban látszódott. 10 percnel egyertelmuen volt ott valami. De ugy velem ha ilyen dekoncentralt vizeletbol is ugyanugy latszik talan jobb elengedni.. Azt hiszem jobban jarok,ha hetfon veszek egy normalis tesztet.

2020. szept. 27. 08:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudnal rola mutatni kepet?😊
2020. szept. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Nekem tökéletes volt. Nemvárt előtt 4nappal nagyon halvány volt . Napról napra erősödött. Ha neked is elindult akkor holnap már erősebb lesz.
2020. szept. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Lehet hogy igen, lehet hogy nem, attól függ, milyen szériába futottál bele. Ugyanis van tökéletesen működő, és hulladék is. Aki a jólműködő stockból kapott, az esküszik rá és olcsón kapott egy csomó jó tesztet, aki a hulladékból, az többet nem nyúl ezekhez a szarokhoz.


Nem akarok senkit megbántani, de lehet érdemes lenne kevesebbet tesztelni időben, akár több napos késésnél, és/vagy befektetni a kicsivel megbízhatóbban működő, de drágább, itthon forgalmazott 10-es tesztekbe, mint reménykedni, hogy nem egy sorozathibás hamisítványból sikerült százat megvásárolni.

2020. szept. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nincs kepem rola, nem fotóztam, biztos nem is latszott volna. A reggeli kisse erosebb mint a későbbi. Elengedtem a dolgot. Veszek majd hétfőn masikat.

Kedves 5! Egyet ertek azzal amit irtal, ezert irtam le reszeletesen ez most, hogy nez ki, hatha mas is vett ebbol a szeriabol. A regi nekem is bevalt. Ugyan azt nem irtam,de konkretan ajandek volt az LH tesztek melle, igazabol csak hcg tesztet mar nem veszek. De igy, ebbeb a felallasban meg ajandeknak is borzalom :D

2020. szept. 27. 10:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Végül mi lett?
2020. dec. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!