Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nemvárt előtt 1 nappal...

A nemvárt előtt 1 nappal 10-es érzékenységű teszt... Lehet még esély rá?(Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szombaton NEM kellene megjönnie, ma reggel csináltam egy 10-es érzékenységű Rossmann-os Facelle tesztet, ami sajnos negatív. A tesztet azért csináltam, mert furán érzem magam, nem úgy, mint máskor a menstruációm előtt. Szerintetek lehet ebből még baba, vagy már engedjem el ezt a hónapot?


26/N



2020. aug. 14. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképp várd meg, hogy kimaradjon. Szóval legközelebb vasárnap reggel tesztelj. Ameddig nem jön meg van esély.
2020. aug. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom alapján az ovuláció időpontjának biztos ismerete mellett nem sok esély van. Ha csak tippeled a peteérés időpontját, akkor van.
2020. aug. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a másodikkal.


Ha pontosan tudod pl lh teszt alapján az ovu idejét, akkor a facell bizony már mutatta volna. Nekem pl 11-dpo-n egyértelmű volt, de az itt gyakorin kérdezgetők körében is, mensi előtt már mutatja. Volt is erről egy kérdés pár hete, és ott a válaszolók körében, aki tudta az ovu napját annak már mutatta mind a facelle és a predictor early is.


Ennek ellenére, ha mondjuk egy két napot csúszott az ovud, mert mondjuk nem tudod, mert nem nézted, akkor amíg nem jön meg van remény, lehet holnap pozi lesz, ezt ugye nem tudni.


Pontos ovu ismerete mellett, szinte kizárt, hogy legyen baba.

2020. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!