Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A derékfájás lehet a terhesség...

A derékfájás lehet a terhesség jele?

Figyelt kérdés

Aug 28án volt meg utoljára. Sosem szabályos a havim 27től 30napig barmi lehet...

Szombaton csináltam egy tesztet, határozottan ott a 2 vonal. Igaz halványan, de látszik (lehet korán teszteltem?)

Igazábol késöbb akartam a tesztet megcsinálni, de sok jel utalt, hogy ez bizony baba dolog (fájó mellek, 5napja mindjártmegjön érzés, hányinger reggel)

Ma olyan szinten fáj a derekam, menni alig birok.

Tesztet holnap veszek, kedden reggel cainálok ujat


Ez a derékfájás jellemző ilyenkor? Más is tapasztalt ilyet?

Mensi miatt életemben nem fájt. Ugyan ugy, ahogy a melleim sem.


2020. szept. 27. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is fajt, meg 6 hetesen is. De nekem sima mensi előtt is ugyanigy fájt. Ha van egy pozi teszted mar lehet terhességi tünet, akar fajhat a hormonok okozta változásoktól is. Sot nagyon mastol meg nem is tud.

Gratulalok!😊

2020. szept. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Remélem nem... :(


36F

2020. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Nincs olyan tünet ami csak terhességre utal!


Derékfájás ovukor és mensikor és terhesen is előfordul.

2020. szept. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem most kezdett el fájni 11hetesen. Nem hinném, hogy előjel. Elvileg SEMMIT nem lehetne érezni 6hétig. Addig szinte nem is terhesség...
2020. szept. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Első terhességnél nekem ugyanúgy fájt a derekam, mint ha meg akarna jönni. Másodiknál nem volt ilyen.
2020. szept. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem megjött tegnap. Két napja annyira fáj a derekam, mint még soha. Valamilyen hormonális változás végbemegy nálad, az biztos. De hogy mi, azt nem tudni. Engedd el magad és sodródj, ne görcsölj rá.
2020. szept. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mint írtam, 28évem alatt 1x nem fájt mensi miatt a derekam... hormonbajom sincsen.

És szintén írtam, van egy halvány pozi tesztem...


Van már 1 fiam, de nála nem fájt sosem a derekam, ezért is furcsa ez az érzés.

2020. szept. 27. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!