Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megmaradhat így a terhesseg?...

Megmaradhat így a terhesseg? Nagyon aggódom. Most is van egy kis görcs derékfájás rózsaszín folyas. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Norcolutot kellett szednem 10 napig. Abbahagytam 7 napja ebből 3 napig volt barnás folyásom majd szintelen. Ez miatt csináltam tesztet és pozitív lett hal'isten. Bementem a kórház csináltak ott is tesztet ismét pozitív

Majd ultrahangot. Ott nem láttak mást csak 9mm nyt. És valami felritkulast. Gyógyszert nem kaptam.

C vitamint vettem be.. doki és újra hétfőn kell újra mennem.


2019. szept. 17. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
A legnagyobb hiba progeszteront abbahagyatni terhességkor, vetélést okozhat.
2019. szept. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál. Nem adtak semmi gyógyszert. -vissza is kérdeztem.
2019. szept. 17. 12:22
 3/5 anonim ***** válasza:

A Norcolutot úgy tudom, azért írják fel, hogy meghozza a menzeszt (általában hormonzavar okozza, ha nem válik le a méhnyálkahártya, elhúzódik vagy több ciklust késik a vérzés). Ezért is szokták javasolni, hogy csinálj előtte terhességi tesztet és hát ne pont akkor próbálkozzatok. Neked mit mondtak?

A felritkulás a menstruáció és a korai terhesség jele is. Ha minden jól alakul, akkor majd egy hét múlva már fog látszani egy pötty (petezsák) az ultrahangon (a vizeletteszt meg a vérvétel hamarabb kimutatja a terhességet).

2019. szept. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pozitiv terhess3gi tesztet csináltam. 3 dbot. Szoltam a kórházban hogy norcolutot szedtem. Ma 7.napja hogy abbahagytam.
2019. szept. 17. 12:39
 5/5 anonim ***** válasza:
A norcolut progeszteron készítmény.
2019. szept. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!