Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez a barna valami?

Mitől lehet ez a barna valami?

Figyelt kérdés
1hónapja próbálkozunk a kistesóval. Gyakran voltunk együtt elvileg a jó napokon, de ovulaciós tesztet csak most vettem,1et kipróbáltam kiváncsiságból de csak 1 vonal lett de nem csoda 1hét múlva jönne meg. Tegnal csináltam terhességi tesztet negatív lett,de van még olyan együttlétünk ami még nincs 2hetes. Tegnap óta kis barnás folyásom van, épphogy van színe,nem vér. Még nem volt ilyenem. Ez mitől lehet? És olyan van h tegnap még negativ volt a terhességi teszt de pár nap múlva lehet pozitív is?

2020. szept. 28. 18:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Elmúlt, most várom a köv menzeszt( illetve nem várom) ha megint lesz előtte akkor hívom a dokit. Nem hiszem h méhszájseb,mert együttlétek után nincs vér. Ebben a hónapban már szedek vitamint...meglátjukn
2020. okt. 23. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!