Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

3 hete feküdtünk le a párommal, védekeztünk, nem láttuk hogy kiszakadt volna a gumi. Kicsi durvábban csináltuk mint eddig (másnap véreztem is egy kicsit). Utána egy hétre nagyon benedvesedtem egy napra aztan másnap megjött a menstruációm, 4 nap késéssel (2-3 napot szokott ált. késni) normális menstruáció volt olyan amilyen szokott mindig. Aztán utána egy hétig semmi majd az utobbi egy hétben már keményebbnek érzem a hasamat. Már kb 1,5 hete ezen izgulok, folyamatosan feszült vagyok.

Lehetek terhes? DE akkor miért volt menstruációm utána?

16/L



2020. szept. 28. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Igen, úgy tűnik, terhes vagy.
2020. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megjött a menstruációd és védekeztetek is. Nem vagy terhes. Az ilyesmi tüneteket nagyon sokan beképzelik, amikor nagyon terhesen akarnak lenni, vagy épp nagyon félnek tőle, hogy azok lesznek. Nyugi. De ha attól nyugszol meg végképp, csinálj tesztet.
2020. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz, talán a peteérést érezted, amikor puffadtál, az még enyhe pecsételő vérzést is produkálhat.
2020. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De még mindig kemény a hasam, már kb 1 hete. Ez normális?
2020. szept. 28. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj tesztet, hogy megnyugodj. Menj el orvoshoz, ha nem múlik a probléma.
2020. szept. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!