Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk, elkezdtem...

Babát szeretnénk, elkezdtem szedni a Gravidát. Más is tapasztalta, hogy hányingeres, gyomorfájós tünetei vannak a beszedést követő fél órában? Mit szedjek?

Figyelt kérdés
2008. nov. 28. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Szintén Gravida, szintén hányingerrel. Nődokim tanácsára lefekvés előtt veszem be vacsi után, és semmiképpen NEM szénsavassal. Nekem ez segített. Minden jót!
2008. nov. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne gravidàt!

Ne is elevitet!

Nem tudom kik ajànlanak ilyen terhességi vitaminokAT A terhesség elött,tuti nem az orvosok¨

Szoval ha vitamint akarsz ,akkor szedjél sima c-vitamint,multivitaminos pezsgötablettàt,sok friss zöldség meg gyümölcs.

Ami belefér az a folsav.

Az nem baj ha a terheség elött elvan kezdve,de ilyen terhességi összetett vitaminok...

Biztos nem okoz benned kàrt,de szerintem egyben még felesleges is...

Tényleg ne terhességi vitamin0oktol vàrjon senki csodät.

Sima vitaminok meg vannak minden àruhàzban,patikàban!

Sok sikert!

2008. nov. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
A Gravidától nekem is hányingerem volt, de amikor elkezdtem már terhes voltam. Akkor már szinte mindentől hányingerem volt. Elevitet próbáltad? Nekem igenis a doki ajánlotta, félidőig szedtem, aztán csak vasat meg C-vitamint (állítólag a terhesvitaminoktól lesznek az óriásmagzatok, bár ezt a dokik tagadják.) Az elején szerintem azért jó, ha szeded.
2008. nov. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Nálam anno,még 2001-ben az első gyerkőcömnél is azt ajánlotta a doki,hogy szedjem a tervezett terhesség előtt 3 hónappal,és folytassam a babavárás ideje alatt is.Most a 3. babámat várom,és ugyanezt teszem.Elevit+Magne B6 :))ártani nem ártasz vele,maximum kicsit helyreteszed magad vitamin szempontjából.Ettől függetlenül egyél sok gyümölcsöt,zöldséget. :))
2008. nov. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is így jártam a Gravidával. Mindenképp jól be kell kajálnom ahhoz, hogy bírjam. Ez vagy ebédet takar, és utána beveszem, vagy közvetlenül lefekvés előtt veszem be, már az ágyban, és utána rögtön alszom is!

Jah, és nem vagyok még kismama, úgyhogy biztos, hogy a gravidától volt a hányinger, és ájulásérzés!

2008. nov. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat!
2008. nov. 28. 12:05
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is, mikor elkezdtem szedni, akkor eleinte reggel vettem be, éhgyomorra, és igen, perceken belül nagyon intenzív hányingerem lett tőle, aztán percek alatt el is múlt. Én is váltottam, és délután/estefelé, evés után vettem be, és így nem okozott semmilyen panaszt.

Viszont leálltam vele, mikor nem akart jönni a baba, és már csak akkor kezdem el újra szedni, amikor végre egyszer majd sikerül. (remélem, minél hamarabb :)

2008. nov. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!