Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalta valaki, hogy a...

Tapasztalta valaki, hogy a terhesség nagyon korai szakaszában derékfájdalmai vannak?

Figyelt kérdés
2, 5 hete iszonyatosan fáj a derekam, amire eddig nem volt példa. Egy hete egy pozítiv teszt óta tudom, hogy kisbabám lesz. Nem tudom, hogy van e összefüggés a két dolog között. Nagyon korainak tartanám a Terhességi derékfájást. Volt vakinek hasonló tapasztalata?
2011. aug. 21. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia nekem is fáj sose fájt a talpam is begörcsölt 2 napra én azt hiszem hogy magnézium hiány idegesség vagy nem is tudom de ha valaki biztosan tudja írja meg.


7h km

2011. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem első babánál is fájt 6 hetes kortól és másodiknál is/jelen pillanatban is:)/Most 7 hetes vagyok.Ahogy tágula méh, aderéknál a csontok is átrendeződnek, kvázi szélesedik a csípőd.Már nem úgy kell gondolni, hogy most megnő pár centivel, csak a csontok mozdulnak el a helyükről, készülnek a terhességre, szülésre.Dokim mondta, mivel anno én is aggódtam...Nyugodj csak meg, természetes:)
2011. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és kb 11-12.hétig tartott.Aztán olyan 34 hetesen előjött megnt, de akkor már a pocak súlyától.
2011. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, kb. a 12. hétig tartott. Volt úgy, hogy alig bírtam elmenni a munkahelyemre, mert kisugárzott a lábamba és fenekembe is a fájdalom. Majd elmúlt, de ismét előjött...gondolom ez már csak rosszabb lesz nekem.:S


32h km.

2011. aug. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen. De nem mondanám iszonyatos fájdalomnak, inkább tompának. Mindegyik terhességemnél volt ilyen.

Ja, és gratulálok! :)

2011. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!