Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barna folyas? elmagyarazza...

Barna folyas? elmagyarazza nekem valaki, hogy mi lehet ez , 2 napja kesik, viszont ma reggel az eddigi feher folyasom, halvany barnas lett... soha nem volt nekem meg ilyen barna folyasom. ez mire utalhat

Figyelt kérdés
2020. okt. 2. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy megjön. A barna folyasból vér lesz. Hacsak nem pozitiv a teszted, mert akkor spuri a dokihoz.
2020. okt. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja. Vagy átvált vérzésbe, lehet kevesebb volt most a progid, vagy terhes vagy, de akkor siess dokihoz a pozi teszttel, mert továbbra is progihiányod van.
2020. okt. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem teszteltem meg, holnapra terveztem, de akkor ahogy irtatok meg fog jonni. koszonom a valaszokat
2020. okt. 2. 09:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azert tesztelnek egyet, mert ha pozitiv akkor mentheto progival
2020. okt. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is tesztelnék, nekem ugyanígy indult a terhességem, most vagyok 39 hetes.
2020. okt. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mostmar van elenk piros is. Ugyhogy megjott de koszonom a valaszokat🤗
2020. okt. 2. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!