Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túl magas progeszteron szint...

Túl magas progeszteron szint a ciklus 22. napján mire utalhat?

Figyelt kérdés

Májusban PCOS-t diagnosztizáltak nálam és enyhe inzulin rezisztenciát. Merckformint szedek rá, mozgok és figyelek a táplálkozásomra.

Augusztus elején ciklus 3. napjától 5 napig clostilbegytet szedtem. Ovulációs teszt a ciklus 14. napján pozitív lett, ami 2 napig pozitív is volt. Ugyanebben a hónapban a ciklus 22. napján a progeszteronom 82 lett (max értéke luteális fázisban 50). Ez a magas szint bajt jelezhet?

Azt hittem a PCOS miatt pont, hogy alacsony lesz. :(

1 éve próbálkozunk babával sikertelenül. :(



2020. aug. 28. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Védekeztek? Nekem ez terhesség volt :-)
2020. aug. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség. Ha nem, akkor se gond, inkább magas legyen, mint alacsony.
2020. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem vedekezunk, mert baba a cel, nagyon nagyon szeretnenk mar es 1 eve nem jon ossze. 😞 ebben a honapban petefeszek stimulalasra kaptam clostilbegytet, volt is ovulacio az lh teszt alapjan es egyutt is voltunk tobbszor is ketnaponta annak a kornyeken.

Akkor az elkepzelheto hogy ez a vervetel kimutatja? Mar nagyon megijedtem. Hetfo-kedd kornyekere varom a nem vartat. Amugy az enyhe hasgorcsolesen ami olyan mindjart megjon erzes semmi mas tunetem nincs ami terhessegre utalna sajnos.

2020. aug. 28. 17:20
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem is kell hogy tüneted legyen (ez csak a gyíkos közönség mániája, hogy keresi a tüneteket azonnal). De ne aggódj emiatt, van esély hogy sikeres a hónap (bár ne éld bele magad azért, lehet a closti miatt is magasabb a progi). Semmiképpen nem probléma, az biztos :)
2020. aug. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.
2020. aug. 28. 17:33
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Merész állítani, hogy terhességre utal...ez ilyenkor csak annyit jelent, hogy volt ovu. Ami már félsiker. Nekem 69-el nem volt baba, 27-el meg igen.


Sok sikert kedves kérdező :)

2020. aug. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szimulált ciklusban normális a magas progeszteron, nem jelent semmit, csak annyit, hogy volt ovud.
2020. aug. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Stimulalt, nem szimulalt.
2020. aug. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, mi lett végül? Megjött?
2020. szept. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg, a hétvégén tesztelek, a 3-4 napos csúszást meg akartam várni mindenképp. Nagyon izgulok, nem is merem beleélni magam semmibe még....
2020. szept. 4. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!