Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan aki a hétvégén...

Van olyan aki a hétvégén tesztel? Mensi előtt, vagy utána vagytok?

Figyelt kérdés
Van megérzésetek? Én holnap tesztelek, 11. Dpon leszek.
2020. okt. 2. 20:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%
Kezdőődik...
2020. okt. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszodat. :) minek is vagy Itt?
2020. okt. 2. 20:32
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
Tesztelj akkor, ha nem jön meg. Felesleges túl korán, csak saját magadnak okozol csalódást.
2020. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Néhány éve egy ilyen kérdés alá válaszoltam, és még sok más ember. Abban a hónapban többen terhesek lettünk. Több száz oldalon keresztül -beszélgettünk, egészen addig, mígnem mindenki meg nem szült közülünk. Jó kis társaság alakult ki, még utána 1 ideig tartottuk a kapcsolatot. Gondoltam, talán újra megismétlődhet, mégha kicsi is az esélye, de rá kell jöjjek , hogy ez az oldal már nem olyan mint 2010-ben volt. Akkor még sokkal kevesebb volt a bunkó beszólogatás, és többnyire inkább tovább lapoztak, ha nem tetszett valamilyen kérdés.
2020. okt. 2. 20:58
 5/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én már pozitív tesztes vagyok, de szivesem csatlakoznék egy olyan csapathoz ahol megbeszelnénk a varandóssággal kapcsolatos kérdéseinket.

Kérdező, 2. baba? :)

2020. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%

Én.

És marhára remélem hogy negatív lesz🙏

2020. okt. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is szivesen csatlakoznék ... és sajnos valóban nem olyan ez az oldal mint régen ... azóta sok az agybajos mami.... vagy nem is tudom eltünt az empátia ,szeretet a világból. Na de ...mi 1.5 éve küzdünk... sajnos ma megjött.... sirva mentem bevásárolni....ilyenkor takaritasba folytom a bánatom...sebaj csillog a lakás🙂 nagyon remélem hogy fognak csatlakozni még és lesznek pozitiv tesztek..timi
2020. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%
3-as szerintem Te totál beteg vagy. Tuti, hogy nincs családod, de ha mégis, titkon nem szeretnek. Nagyon szörnyű életed lehet. Sajnállak őszintén.
2020. okt. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

Tényleg más lett az oldal, ma már lassan minden harmadik oldal arról szól ebben a topikban, hogy 9-10-11. dPO-nagyok, negatív a teszt, de hanyingerem van, szédülök, szurkál a hasam, terhes vagyok.


Lassan már az aktus előtt elkezdtek tesztelni és itt kerdezgetni. Ez nem normálism

2020. okt. 3. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Akinek nem tetszik, olvasgasson egy másik kérdés alatt. Ez az oldal pontosan arról szól, hogy mindenkinek a kérdését hétköznapi emberek igyekeznek megválaszolni. Ha neked ez nem tetszik néz szét máshol. Elég széles a vilagháló, biztos találsz olyan oldalt ahol nem kell bosszankodnod.
2020. okt. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!