Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hova menjünk a barátnőimmel a...

Hova menjünk a barátnőimmel a szünet alatt? (Vagy utána hétvégenként)

Figyelt kérdés

Nem együtt, hanem külön-külön. Valami jó kéne, mert az egyikük mindig lemondja valami kifogással...

Gondoltam már mozira, de most nem adnak semmi olyat, ami érdekelne, vésérlásra (vagy csak nézelődésre) mekivel összekötve, de egyikük sem szereti a plázákat. Akkor a séta a Margitszigeten is eszembe jutott már, csak ahhoz meg nincs most olyan jó idő. Egy értelmes dologra gondoltam még: Mindig is el akartam menni a Donut Library-be. Csak az meg drága. :/


Tudnátok még tippeket adni, hogy hova érdemes menni? (Bp)


17/L



2015. ápr. 3. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
tropicarium, bowling, csodák palotája, teaház, ha nem szeretik a plázákat nézzetek ki bolhapiacokra, vagy írjátok össze ki hova szeretne menni és mindig húzzatok valami programot
2015. ápr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az már durva, ha egy budapesti nem talál maguknak programot. Nálatok annyi van, hogy Dunát lehet rekeszteni...
2015. ápr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1: Köszi :) A bowling jó ötlet :D


#2: Most beszélek egyik barátnmmel face-en, állandóan kifogásokat keres, hogy neki mi mért nem jó...

2015. ápr. 3. 18:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy ez egy halvány utalás arra, hogy nem akar menni sehova? Csak nem akar konkrétan elküldeni a p_csába.
2015. ápr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ő mindig is ilyen volt. Már egész régóta vagyunk barátnők, de ez mindig is egy nagy probléma volt. Inkább küldjön el a 3,24csába, csak ne hazudna! Nem tudom, miért kell mindig mindenféle hülye kifogást keresni... Én sem vagyok nagyon az az eljárkálós fajta, de ő hozzám képest egyenesen antiszoc. A saját érdeke is lenne, hogy néha kimozduljon. Tavaly a nyári szünet alatt egyetlenegyszer sem találkoztunk. Ő nem keresett, amikor meg én kerestem (nem minden másnap, mert nem akartam idegesítő lenni), akkor meg lekoptatott. Meg állandóan azt hazudja, hogy nagymamájánál vannak vidéken, de beszéltem anyukájával és ő mondta, hog ez nem igaz. Most is kérdeztem tőle, hogy mi a terve a nyári szünetre. A válasza: Otthon ülni. Kérdeztem, hogy ez minden arra a 2,5 hónapra? Nem mész el sehova? Nem, nem megy. Szerintem ez már régen rossz, ha valaki ennyire nem szeretne kimozdulni, nagyobb korában eléggé megbánhatja, én csak segíteni szeretnék neki. Meg persze jól érezi magam vele.
2015. ápr. 3. 18:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Az extrovertált embereknek ez hihetetlen, de az introvertált emberek így érzik jól magukat. És ez fordítva is igaz. Nem fogja megbánni, mert így érzi jól magát. Azzal hogy próbálsz olyan dolgokat ráerőltetni amiket nem akar, csak kényelmetlen helyzetbe hozod. Próbáld meg hogy mondjuk meghívod magadhoz, leültök dumáltok, főztök valamit közösen, csináltok pattkukkot és beraktok egy filmet.
2015. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Hozzánk se szeretne átjönni, egyáltalán nem mozdul ki a házukból (csak suliba). Van egy barátnője, általános 1. osztályától barátnők és még soha, eygetlenegyszer sem voltak egymásnál... Azt moindja, minek az? Meg amúgy az egész osztályhoz, sulihoz úgy áll hozzá, hogy mindenki nyomorék, senkivel nem érdemes beszélni.

De egyébként meg mondom, én sem vagyok olyan, hogy minden nap elmenjek valahova, mindig mással lógjak, sőt, olyan túl bőbeszédő sem vagyok (idegenekkel), de azért mégis van igény néha egy kis kimozdulásra és társaságra. De neki semmi, nulla. Még évi egy se. Azt azért ne mondd nekem, hogy ez normális lenne.

2015. ápr. 3. 20:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kérdés abszolút nem arról szólj hova menj,csak elpanaszolhasd a "barátnődet"
2015. ápr. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz, tényleg arra vagyok kíváncsi, hogy hova menjünk, csak közben írt valaki, amire reagálnom kellett. De ettől függetlenül nagyon is kíváncsi vagyok helyekre.
2015. ápr. 3. 23:07
 10/10 anonim ***** válasza:
De hát nem akar menni SEHOVA!!! Minek erőlteted?
2015. ápr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!