Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés vagy beágyazódás jele?

Peteérés vagy beágyazódás jele?

Figyelt kérdés

App szerint oktober 1jen volt ovu. Egyutt is voltunk parommal szept27. Szept30 es oktober 1jen is este

Oktober 2.an ejjel bal oldalon eros szurkalast ereztem par masodpercre



2020. okt. 3. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Peteérés. Az applikàció nyilván csak tippelni tudja, mikor van ovulaciód, beágyazódàs meg nincs ilyen korán...
2020. okt. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A beágyazódást nem éreznéd. Applikáció átlagot számol, felesleges erre hagyatkozni, peteérésed van.
2020. okt. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez az ovud volt, az appot felejtsd el az nem pontos. Ha figyelni akarod használj lh tesztet. Ilyen korán meg lófüttyöt sem éreznél..a beágyazódást aki megérzi kb 0.000000001% az is a 7-9napon ovu után...nem két nappal.... szúszá
2020. okt. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm.

Azt szeretném kérdezni még hogy van esely a teherbeesesre? Egyutt voltunk 1jen is es ma este is egyutt leszunk igy van meg eselye ma hajnal fele ereztem hasszurkalast

2020. okt. 3. 14:55
 5/5 anonim ***** válasza:
A mai együttlét már valószínűleg késő. Az esély akkor sem több 20%-nál, ha biztos ovulációkor vagytok együtt.
2020. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!