Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használ(t) valaki Livsane...

Használ(t) valaki Livsane ovulációs tesztet? Mik a tapasztalatok? Én hétfőn kezdtem neki, hétvége környékén kell peteérésemnek lenni. Szándékosan előbb kezdtem. Valakinek sikerült ezzel a fajtával teherbe esni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 7. 17:41
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


Első két nap. A mai hasonló, talán picivel erősebb.

2020. okt. 7. 17:44
 2/5 anonim ***** válasza:

Én azt használtam, nekem kizárólag ez vált be, nagyon pontosan mutatta a peteérést, a második hónapban, hogy használtuk, teherbe is estem 8 próbálkozós hónap után.

Ezek negatívak még a képen.

2020. okt. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Bízom benne, hogy nekünk is meghozza a sikert.

Gratulálok, hogy nektek összejött. 🙂 várom már, hogy pozitívat mutasson. 😉

2020. okt. 7. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon megbízható. A facelle meg a livsane mutatta nekem is rendesen ki. Sok sikert nektek is!
2020. okt. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És nektek is hasonlóan mutatta mint nekem? Mármint, hogy mindig volt két csíkotok? Vagy volt, hogy csak a kontroll csík, mikor negatív volt?! 🙂
2020. okt. 9. 12:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!