Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ikerterhességnél mikor nyugodh...

Ikerterhességnél mikor nyugodhatok meg?

Figyelt kérdés

8 hetesen voltam elsőnek orvosnál. Ott 2 szabályos petezsákot látott 2 babával, mindkettőnek normál szívverese volt. Most 2 hét múlva kell visszamennem, mert az orvos azt mondta 90 százalék, hogy megmarad mindkettő, viszont lehet hogy az egyik el fog menni, ezért most kicsit aggódom. Ha elmenne az egyik azt követné valamilyen vérzés?

A petezsákok és a babák is ugyanakkorák.



ápr. 26. 12:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Ha megszülettek egészségesen.
ápr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem anno 3 ikreknek indult és kb 8 vagy 9 hetesen volt egy ici pici csepp vér azonnal szaladtam be mert mindig el vetèltem előtte ... Akkor még uhztak és közölték egy baba sincs már fel szivodott mondom akkor nagyobb verzesnek kellet volna lenni nem csak törlésnel a wc papíron bent tartottak és másnap meg találtak a kicsi fiam ő félünk maradt már 6 éves szóval nem minden helyzetben van vérzés de nem hiszem hogy gond lesz nyugodj meg ne streszeld magad
ápr. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg " és velünk maradt ahhh elnézést okoskodik a teló 🤣
ápr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Van már egy egészséges kisfiam ő most lesz 14 hónapos :)

Egyébként az uh-n elsőnek én is 3 zsákot láttam. :D meg is ijedtem, de utána nem mozgatta az orvos az ultrahangot és láttam, hogy ketten vannak :)

ápr. 26. 12:40
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

Akkor, mint egyesnél, ha, megszülettek. Így, hogy nem egy petezsákban vannak, nem nagyon tudják elnyomni egymást, pontosabban az egyik a másikat. Ha a méretük egyforma, minden szabályos, akkor ebben a fejlődési szakaszban úgy tekinthető, mintha 2 külön terhesség lenne egy időben, már ami az esélyeket illeti.

Később romlik majd. Pl.12. hét utan egyesnél alacsony a vetélés/koraszülés aránya, ikreknél ugye magasabb.

ápr. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos ikerterhességnél nagyon sose
ápr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kedves 5.

Köszönöm a választ, ezeket az infókat nem tudtam, akkor jobb is,ha nem aggódom, mert még bármi lehet.

ápr. 26. 13:37
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem akarok egy rossz történetet elmesélni neked, hogy beijesszelek, így csak annyit mondok, hogy majd, ha megszülettek mindketten.
ápr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem minden terhességre igaz amit az egyes válaszoló írt, akkor lehet megnyugodni ha megszületnek.


Sajnos millió olyan sztori van ahol 8-15-22-35 hetesen is elmegy a baba, másnak meg a négyesikrek is egészségesen fejlődnek..


De bízz a babáidban, beszélj hozzájuk és csak a jóra gondolj velük kapcsolatban.


Boldog babavárást!

ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
Ha majd megszületésük után az orvosok azt mondják, rendben vannak...
ápr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!