Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt - menstruáció...

Clostilbegyt - menstruáció késése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy aki clostilbegytet szedett, annak hosszabb volt-e a ciklusa, mint egyébként?


Nekem 28 naposak szoktak lenni a ciklusaim, de az utóbbi fél évben mindig barnazgattam már 6 nappal előtte is, volt hogy 21 napra jött meg. Most először szedtem clostilbegytet, ma vagyok a 30.napon, ovulációm két hete csütörtökön volt, és eddig barnazasnak, vérzések, fájdalomnak jele nincs.


Nem tudom, a terhességi teszt ilyen korán biztosan kimutatna e a terhességet. Félek beleelni magam, lehet, hogy csak a gyógyszer miatt tolódott ki a ciklusom?


Persze tudom, hogy az idő majd mindent eldont, meg hogy minden eset egyedi, csak tapasztalatokra lennék kíváncsi.


2020. okt. 8. 20:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Nekem az elso clostis honapban osszejott a baba igy nem volt mensi. A nemvart napjan teszteltem es mar pozitiv volt. 2 het utan a teszt kimutatja, szoval tesztelj es ird meg mi lett. Drukkolok.
2020. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nekem rendezetlen 30-45 napos "ciklusaim" voltak. Clostival 32 naposra állt be. (4 hónap szedése után az első pihenő hónapban estem teherbe.)
2020. okt. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Nekem megnyújtotta kb 4 nappal a ciklusom. Baba nem lett. Oka volt az elmaradó peteérésnek így a closty nem segített hiába csinált peteérést.
2020. okt. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj, es ne csinalj magadnak feleslegesen még tobb stresszes napot. Mert sajnos ez sem tesz jot. Ha pozi legalabb nyugodt leszel, es boldog. Ha negativ akkor szonoru ugyan,de nem stresszelsz egy esetleges terhesseg elejen
2020. okt. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

[link]


Életem első tesztje, úgyhogy ne kövezzetek meg érte, de nem tudom, megmutathatom e a férjemnek, mint pozitív tesztet... Nem akarom hamis abrandokba kergetni.


Szerda óta késik, ma hajnalban teszteltem, 20-as erősségű teszt, és épp időn belül lett ilyen.


Szerintetek?

2020. okt. 10. 05:43
 6/27 anonim ***** válasza:
Szerintem szép pozitív :) a legjobb kimenetel :)
2020. okt. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Nagyon gratulalok!!

🥰

2020. okt. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.


Ma 3 nap után csináltam egy ugyanolyan tesztet, de sajnos ugyanolyan halvanyka lett, mint az előző.


Mindkét kép mai:


[link]

[link]


Holnap lesz egy hete, hogy nem jött meg... Most így elbizonytalanodtam... Nem kéne sokkal erősebbnek lennie?

2020. okt. 13. 07:33
 9/27 anonim ***** válasza:
Sajnos, mivel nem erősödött kémiai lesz. Majd megjön a mensi, utána érdemes lehet elmenni dokihoz, hogy minden rendben maradt e bent. Ennyi késésnél már nagyon erős pozinak kellene lennie, 3 nap után is már látszódik az erősödés nem kicsit :( Sajnálom. Ha gondolod hívd fel a dokit és mondd el neki, hogy egy hete késik a tesztjeid nagyon halvány pozik és 3 nap különbséggel sem erősödtek. Hátha rádnéz vagy kér hcg vérvételt. De szinte biztos, hogy ebből már baba nem lesz :(
2020. okt. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Probalj meg egy masik tesztet is, illetve menj el nogyogyaszhoz, az a biztos. Drukkolok!

En anno 1 tesztet csinaltam, kb olyan halvany volt, mint Neked az utolso kep. Nem is csinaltam tobb tesztet. Augusztusban szultem. :)

2020. okt. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!