Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 napja késik a menszeszem,...

9 napja késik a menszeszem, tegnap délután negatívat teszteltem! Kicsit fájnak a melleim, sürübb, fehéres folyásom van! Semmi jele h meg akarn jönni! Ma reggeli hőm 36,6 volt! Ez lehet terhesség hőm alapján? Ha igen mért nem mutatja a teszt?

Figyelt kérdés
2008. nov. 28. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha tényleg terhes vagy akkor még azért nem mutathatta még ki ,mert esetleg nem termelt elég HCG-t a szervezeted,ami a pozitív teszteléshez kell. De ez csak egy ötlet. :) minden jót!
2008. nov. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hat ha ez megnyugtat, nekem oktober 16-an volt az utolso menzim elso napja es hetfon, November 24-en meg negativat teszteltem. Tegnap reggel teszteltem pozitivat. Pedig hetfon mikor meglattam a tesztet, mar teljesen feladtam. Lehet kesobb volt a peteeresed. Barmi lehetseges. Sajnos a homerozeshez nem ertek, erre nem tudok valaszolni neked. Egyeduli tunetem nekem az, hogy a melleim fajnak egy picit meg erzekenyek.

Remelem baba van a dologba!

2008. nov. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha már 9 napot késik, elvileg mutatnia kéne valamit a tesztnek, de csak akkor, ha középidőben volt peteérésed.

Az, hogy ma mennyi a hőd, semmit nem jelent. Tudni kéne, hogy a ciklus alapján hogy változott. Van aki hidegebb eleve, van aki melegebb.

Reggel tesztelj 1 pisiből, pl. Gábriel teszttel. ez patikában kapható.

Drukk++++++

2008. nov. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem okt.13-án volt utolsó menszesz első napja,és nov. 12. már pozitívat mutatott a teszt.....lehet nem csak 1x van a ciklus alatt peteérésed,és még nincs elég hcg a vizeletedben.

2008. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!