Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Fogadott orvoshoz járok, aki már 4 hónapja nem vizsgált meg, csak UH-t nézett. Legutóbb szóltam, hogy sok folyásom van, a válasz az volt, hogy ez terhesség alatt normális. De ma volt egy kis rózsaszínes folyásom délután.

Figyelt kérdés
Szerdára van időpontom az orvosomhoz, sajnos nem helybeli, csak akkor jön. A háziorvosom viszont nőgyógyász is. Arra gondoltam, hogy holnap elmegyek hozzá, és kérek egy vizsgálatot. Hasonló helyzetben mit tennétek? 32 h km
2010. nov. 28. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Én felhívnám a dokit. Ne várd meg a szerdát, nézzen meg mindenképpen. Mond el neki a rózsaszínes folyást, biztos fogadni fog.
2010. nov. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, én is így gondoltam, mert nagyon aggódom, nehogy valami baja legyen a babának...
2010. nov. 28. 19:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer a rózsaszínes folyás az gombát jelentett, vagy bacit. (hogy melyik arra már nem emlékszem)
2010. nov. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Furi egy orvosod van. Az enyém mindig megkérdezi, hogy minden rendben van-e odalenn és a méhszájvizsgálaton kívül akkor azt is megnézi, kenetet vesz, ha szükséges.

Én mennék a másik dokihoz legalább egy vizsgálatra. Nehogy baja legyen a kisbabádnak, egy vizsgálat ide vagy oda nem számít, de legalább megnyugtat.

2010. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Menjél orvoshoz hogy megnézzen!Akkor legalább megnyugodhatsz.
2010. nov. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel fogadott a dokid így kellett hogy adjon olyan elérhetőséget arra az esetre ha valami gáz van akkor személyesen is el tudd érni!!!!(legalábbis az enyém így tett)

És mivel fizetsz is neki így kötelessége hogy megvizsgáljon.Te fizetsz és ő cserébe pedig nyújt egy szolgáltatást ezzel vállalva akár az éjszakai telefonokat.

Szerintem mindenképp hívd fel mihamarabb reggel és szépen nézzen meg hogy mi a helyzet odabent!

Minden jót!

2010. nov. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is mindenféle képpen nézesd meg magad. Én is elmentem a dokimhoz a lányommal, mert 19 hetesen véreztem, előtte rózsaszínes volt a folyásom, másnapra pedig már vér jött. Nem akarlak riogatni, bár én az elejétől veszélyeztetett voltam :-(. Inkább menj el, hogy megnyugodhass, és hogy ne legyen semmi baj a babáddal.

6 hónapos gyerkőc anyukája

2010. nov. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma elmentem a dokihoz, de elmaradt a rendelés, holnap fogad. Addig is bemegyek a védőnőhöz, nézetek vizeletet, és ha gond lesz, megyek az ügyeletre.
2010. nov. 29. 13:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Na mizu?Mit mondott a dokid?
2010. nov. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnos fertőzés, kaptam kúpot, de hála Istennek, a baba jól van. Mindenkinek köszönöm. Szép napot nektek.
2010. nov. 30. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!