Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, akinek a mellfájdal...

Van olyan, akinek a mellfájdalom elmaradása jelzett babát?

Figyelt kérdés

Általában már az ovuláció utáni pár naptól, de 1 héttel korábban fixen fájnak a melleim, meg is nőnek.

Most ennek semmi jelét nem látom, 1 hét múlva jönne meg egyébként. Az elmúlt napokban éreztem kis mensi szerű görcsöket, hétvégén erősebbek voltak, most már csak ritkábban jelentkezik.

Vagy tolódhatott az ovu?



2020. okt. 13. 12:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem maradt el, csak a megszokottnál később kezdődött és egész másként fájt.
2020. okt. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

5-ös nálad mi lett végül?

Én várok még pár napot aztán tesztelek. Néha érzek apró görcsöket ha nehezet emelek vagy hirtelen futok, de igyekszem nem beleélni magam.

2020. okt. 17. 21:25
 13/20 anonim ***** válasza:
Szia! 5ös vagyok.. elkezdett fájni, de mint ahogy a 11es írta , teljesen másképp.. holnapra nem várom és azóta is görcsölök.. még lehet bármi..te hogy vagy? Igazából pénteken teszteltem és láthatóan pozitív lett, de 10es érzékenységűvel.(facelle).. viszont a 25ös tesztek negatívak.. szóval nem tudom, sajnos sokat olvastam róla, hogy a kémiait is kimutatja. Kedden tervezem újra, ha holnap nem jön meg..
2020. okt. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Huh izgi! Én is kedden tesztelek, elv aznap jönne meg, de nekem sosem volt tűpontos. Nekem továbbra sem fáj a cicim, a mellbimbóim nagyobbak.

Drukkolok, majd írj, hogy mi volt!:)

2020. okt. 18. 11:08
 15/20 A kérdező kommentje:
Kedves 5ös, mizujs nálad?:)
2020. okt. 20. 23:34
 16/20 anonim ***** válasza:
Szia! Ahhh hagyjuk is.. tegnap reggel megjött, de nem is akárhogyan.. Én már teljesen elvagyok keseredve.. 😔😔😔 Nálad mizu? Neked drukkolok nagyon🤞🤞🤞😘
2020. okt. 21. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Ó, nagyon sajnálom:( őszintén bízom benne, hogy ebben a ciklusban sikeretek lesz!

én kedden reggel teszteltem negatívat. még abban bízom, hogy tolódott az ovu 10-ére (akkor görcsöltem) ezért még nem mutatja ki. de nem élem bele magam

2020. okt. 21. 15:00
 18/20 anonim ***** válasza:
Én nagyon remélem h nálad másképpen alakul.Hogy vagy? Valami fejlemény?
2020. okt. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem negatívat:/ úgyhogy lehet felborult a ciklusom...
2020. okt. 25. 07:51
 20/20 anonim ***** válasza:
Szia! Ohh sajnálom, de addig van remény amíg nem jön meg. Hátha később fogant 🤞.. Én végül elmentem orvoshoz, mert nekem januárban volt egy méhen kívüli, amit megmütöttek és az egyik petevezetékemet is kivették. Gondoltam jobb ha lát orvos. Inkább ne tettem volna, mert kegyetlenül viselkedtek velem. 38éves vagyok és nagyon leírnak az orvosok.. szerintük mit akarok én már. Gyöngyösön élek és kritikán aluli ahogy az emberrel bánnak.. Csürörtökön tesztelnem kell, ha esetleg görcsölök vagy van még hcg, akkor be kell mennem. Az hogy vért vegyenek és megnézzék luxus..Bár ahogy véreztem szerdán, nem hinném, hogy bármi maradt volna..
2020. okt. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!