Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányadik dpo-n érdemes tesztelni?

Hányadik dpo-n érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
Később van az ovulációm 18-19. nap környékén, de 26 napos a ciklusom. Most már egy napja késik, de ez még csak a 7. dpo-n vagyok. (Nem, nem néztem semmit félre, ez mindig is így volt, van már két baba, de azokra nem készültünk ennyire tudatosan) Ilyenkor meddig kell várni? Ebbe nincs tapasztalatom. Ő lenne az első aki mellett nincs vérzés. Eddig a beágyazódás és a vérzés mindig összecsúszott. Uh-n tudtam meg mind a kettőnél, hogy idősebbek.

2020. okt. 16. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12. Dpon tesztelnek először, és akkor is egy 10es erzekenyseguvel
2020. okt. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha lh tesztet használsz és aszerint nézed az ovud, akkor igen a 12. dpo-n a 10-es teszt, facelle és predi már pozi lesz, halványan, de egyértelműen. De tényleg, csak, ha fixen tudod az ovu napját.
2020. okt. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Én úgy tudom 8-9 napos luteális fázissal nem lehet teherbe esni, mert be sem tud ágyazódni, minimum 11 napos kell. Fura nekem amit írsz, biztosan 18-19 napon szokott lenni a peteérésed?
2020. okt. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Lehet azokban a ciklusokban normális hosszú lett volna a luteális szakasza, csak mivel teherbe esett nem is tud róla. Igen 11 napnál kevesebbel nem lehet teherbe esni.. ez biológia. Szinte biztos, hogy a sikeres hónapokban időben volt ovuja.


Orvosilag is 10 napos luteális szakaszt már kezelésbe vesznek.

2020. okt. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

De, lehet 8-9 naposaal, bar kevesebb ra az esely, de nem lehetetlen.


12. dpo-n tesztelnek a helyedben eloszor, Kerdezo.

2020. okt. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hónapok óta figyelem az ovulációm Lh tesztel. Pontosan mutatta az ovulációt, ami mindig 18-19. napon volt. Írtam is, hogy az első két babánál véreztem is, mivel a kettő összecsúszott, amikor elmaradt rá egy hónapra, teszteltem, de az Uh-n derült ki, hogy idősebbek, mivel már előző hónapba jött össze. Most nem akarok olyan későn menni, ezért merült fel ez a kérdés.
2020. okt. 16. 12:42
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkét gyerekemnél biztosan a peteérést követő 10.napon lett halvány pozitív a 10es teszt.

Ma pedig (szintén 10. nap) harmadjára is halvány pozitív lett :)

2020. okt. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gratulalok, 7-es!Mi megcsak lelekben keszulunk egy harmadikra, egyelore kicsit be vagyok rezelve a gondolattol, amellett, hogy szeretnem is :D
2020. okt. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szintén 10.dpon lett pozitiv :)
2020. okt. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm 8as :)

Háát, nem mondom, hogy én nem tojtam be (bocsi a kifejezésért 😅), ahogy megláttam a tesztet és így valósággá vált, főleg, hogy nekem 2 császár az előzmény, de csak nem lesz semmi baj :)

Drukkolok mindannyiótoknak :)

2020. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!