Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 különböző teszt sem mutatja...

4 különböző teszt sem mutatja ki a terhességet?

Figyelt kérdés

Volt már valakinek, hogy a teszt nem mutatta ki a babát?

Megszakítással védekezünk (tudom,hogy nem biztonságos). Ezután kb a 8. napon pecsételtem, de csak fél napig. Néha görcsölgetek,van az a "mindjárt megjön" érzésem,de már 7. napja, hogy késik. Kimaradástól számított első 4 napon minden reggel teszteltem, de negatív lett. A fiamnál már menzesz előtt 5 nappal kimutatta a teszt. Ettől függetlenül lehetseges, hogy teherbe estem, és érdemes még tesztelgetnem, vagy ezek után biztos nincs baba a dologban?



2020. okt. 18. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnam, hogy terhes vagy. Ha az ovudat biztosan tudod. Maskulonban akar később is lehetett az ovud, es ha akkor is voltatok egyutt azt meg teszt nem mutatja ki.
2020. okt. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem.
2020. okt. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakinek kimutatta egyszer mar, a kov terhessegnel is kimutatja, ha baba van.
2020. okt. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
4 teszt negatív. Nem vagy terhes.
2020. okt. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat😊
2020. okt. 18. 18:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Megnyugodhatsz, nem terhesseg lesz 🙂
2020. okt. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miújság kérdező?
2021. márc. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem lett végül baba belőle, bár kicsit reménykedtem, de talán jobb is így, itt a vírus idején nem biztos, hogy érdemes most belefogni 😊
2021. márc. 26. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!