Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érezte már valaki ezt az érzést?

Érezte már valaki ezt az érzést?

Figyelt kérdés
Fiatal korom ellenére nem lehet jelenleg babám. Hogy lehet-e valaha? Nem tudom. Most is a könnyeimmel küzködök, hogy miért pont engem büntet ezzel az élet? Miért? Mikor kiskorom óta ez a célom, erre készülök. Mikor meglatok egy kismamát úgy érzem magam mint akinek a gyomrába vágtak egy kést.. És még ha el is kezd beszélni ez az érzés fokozódik, mint akinek a gyomrába forgatják... Nagyon utálom őket. A fájdalmamat leírni sem lehet..
2020. okt. 19. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mi a problèma de az egyik baràtnőmnek azt mondtàk 22 èvesen ,hogy soha nem lehet gyereke.Jelenleg 30 èves ès 4 èv próbàlkozàs utàn sikerült nekik spontàn.
2020. okt. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális érzés, amikor azt mondták kétséges, hogy lehet-e babám én még a babákat ábrázoló óriásplakát láttán is elsírtam magam.
2020. okt. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A saját érdekedben írom, hogy minél hamarabb dolgozd fel, hogy nem lehet (természetes úton vagy egyáltalán) gyereked. És kérlek, hogy ne bántsd a terhes nőket, ne mondj ilyet, hogy utálod őket. Nem az ő hibájuk, neked pedig nem lesz több esélyed saját babára tőle. Arról nem is beszélve, hogy az ilyen írások miatt feltételezik, hogy mi, "savanyú pofájú" (korábban megkaptam itt a gyk-n) meddő nők utáljuk őket (ez nem így van!) és irigyek vagyunk rájuk, mert nem értik meg, hogy néha az ember elkeseredettségében ír/mond olyat, amit később átértékel.
2020. okt. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Másnak semmi köze a te problémádhoz. Nekem 5 közvetlen kolléganőm lett terhes azóta, hogy mi próbálkozunk (4 éve) (plusz a baráti körben is egy csomóan), mégsincs bennem rosszindulat feléjük, és örülök a boldogságuknak. Ez nem azt jelenti, hogy nem esik rosszul a dolog, volt, hogy el is bőgtem magam amikor bejelentette a csaj, hogy babát vár, de ez sem nekik szól, hanem a saját helyzetemnek.


Mi a bajod amúgy? A mai világban kb csak azt lehet biztosan meddőnek mondani, akinek kivették a méhét.

2020. okt. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amelyik gyerek meg akar születni, az meg fog, hidd el! Nagyon sok olyan esetet hallani, hogy valakinek azt mondták az orvosok, sose lehet gyereke, a végén mégis lett :) Ha pedig netán mégsem lehet, tudom, klisé szöveg, de ott az örökbefogadás, ami egy hihetetlenül nemes dolog.
2020. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nemesnek nemes, de a gyakorlatban mire eljut oda egy pár, hogy végigjátsza a kivizsgálás-inszem-lombik sorozatot, addigra az egyikük eleri a negyvenet, fölötte pedig már próbálkozni sem érdemes. Én is szívesen fogadnék örökbe, de mivel a férjem januárban töltötte a negyvenet, azt a választ kaptuk, hogy esélyünk nincs végigjárni a procedúrát addig, mire 45 lesz. (jogszabály szerint maximum 45 év korkülönbség lehet az örökbefogadott gyermek és szülő között). Idősebb gyermeknél pedig sanszos, hogy olyan leli törés van benne, amire mi sosem fogunk tudni felkészülni. Sajnos így van az örökbefogadás ma Magyarországon.
2020. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!