Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10.dpo halvány pozitív Corax...

10.dpo halvány pozitív Corax Direct teszttel, 11-12.dpo negatív dm-es noname teszttel. Most akkor mi lehet?

Figyelt kérdés

Előző hónapban clostit kellett szednem, de terhesség nem lett. Most spontán lett egy érett tüszőm (repesztőt kaptam rá, 5.én) 10.nap a terhességi tesztem a szuri után már negatív volt. Rá két napra (10.dpo) a Corax tesztem nem reggeli vizeletből egy nagyon halvány pozi lett. Másnap és ma is még teszteltem egy dm-es noname teszttel (csak annyi van ráírva otthoni terhességi teszt, szürke doboz, 400ft 2db-os) na ezek negatívak lettek első vizeletből.... Vajon a Corax érzékenyebb és az mutat igazat vagy átvert? :/ Amúgy vizsgálgattam a 2 tesztcsíkot, ha megvilágítom akkor teljes vastagságában mintha lenne rajta második de szabad szemmel nem látni, az is lehet csak a csík helye.

Tapasztalatok ezzel a teszttel?

Még elvileg 2 nap a menzeszig (bár abban sem vagyok biztos, mert 30naposak a ciklusaim, de most előbb volt pé.m így gondoltam talán a closti helyre hozta 28 naposra)

Peteérés kb 7. vagy 8. esett, 5.én még UH figyelve volt a teljesen megérett tüsző.

Ahogy a szuri hatása kiment azonnal felduzzadtak a melleim és azóta is annyira kellemetlenül bizseregnek hogy aludni sem tudok, valamint most már borzasztó sokat járok pisilni is...

Holnap amúgy tesztelek újra egy expecttel, vagy ha van predictorral, de addig is teljesen kivagyok, hogy most akkor mi lehet.



2020. okt. 19. 17:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet, hogy a noname teszt 25-ös erősségű, a Corax meg 10-es? 25-ös erősségű a 10. dpo-n még jó eséllyel negatív, de 10-es erősségű jelezhet már pozitívat.
2020. okt. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Arról nem is beszélve, hogy ha valami miatt sokat pisilsz (ez legtöbbször a terhesség késő szakaszában szokott jelentkezni tünetként), akkor lehet, hogy nem volt olyan koncentrált a minta. Reggel csináltad ezeket is?
2020. okt. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mind a kettő 25ös, a corax dobozára rá van írva, a dm-es tesztcsíkra nincs, de a dm oldalán olvastam leírásban, hogy az is annyi.

Ezért is furcsálom és idegeskedek rajta :(

A Coraxot délutáni vizeletből csináltam, ami halvány lett, a negatívokat pedig 1-1 nappal később (tegnap és ma) reggeliből.

2020. okt. 19. 19:37
 4/12 A kérdező kommentje:

Utrogestant is kell szednem, 2 korai vetélés miatt.

Ezért is kellett volna tudnom mi az eredmény, mert azt 25.ciklus napig szabad szedni ha nem vagyok babás, ez tegnapra esett, de így tanácstalan maradtam.

Az első terhességemnél emlékszem, hogy a menzesz előtt 1 nappal rosszul voltam, akkor este még talán negatív volt, másnap pedig a predi és az expect halvány de egyértelmű pozit mutatott.

A második terhességemnél is korán jöttek már tünetek, ott viszont menzesz előtt 2 nappal este xepil csík teszt már pozitív volt, másnap egy érzékenyebb pedig már nagyon nagyon pozi.

Reméltem, hogy most is esetleg hamar jelentkezik, ha ott van....

2020. okt. 19. 19:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Olvasva ezeket mar en is izgulok helyetted.. drukkolok a babahoz, az elso par het a legidegorlobb, szornyu kivarni amig tesztelhet az ember, es meg akkor se biztos semmisem. Remelem minden rendben lesz!
2020. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Megírom majd a holnapi teszt eredményt! :) Köszönöm.

Én is azóta is örlődöm ezen, hogy vajon csak a Corax szellem csíkos,vagy másik gyenge még 3 nappal nemvárt előtt kimutatni.

2020. okt. 19. 21:04
 7/12 anonim ***** válasza:

4 év tesztelés tapasztalatával mondom, ami nagyon halvány az nem pozi, amit szerkeszteni, átvilágítani kell az sem pozi.

12. dpo-n, ha biztos az ovu napja, már lenne valami a teszten.

2020. okt. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7es neked lett igazad, mert az expect is negatív.

A Corax még maximum az inekció maradékából lehetett.

Ilyenkor teljesen összeomlik a lelki világom, feleslegesen kínlódtam, böködtek stb.... Pedig mindent megtettünk

2020. okt. 20. 10:26
 9/12 anonim ***** válasza:

Sajnos átérzem a helyzetedet, de semmi nem volt felesleges, mert ennyivel is közelebb vagy a babádhoz.

Én legalábbis próbálom így felfogni, mert ha arra gondolok, hogy mi pénz, mennyi vizsgálat, szúrás elment már, hát sírni lenne kedvem és ez mind nem lehet hiába.(7es)

2020. okt. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Talán még van reményem, ma reggel újra ránéztem, és felfedeztem rajta egy haloványka rózsaszín csíkot ott ahol lennie is kell. Ezek szerint mégis megmardt a 30 napos ciklus, így hát csak szombat a nemvárt nap. Még belefér egy mindent eldöntő teszt szombatra. Késni mindenképpen fog,szerintem, mert az utrogestan kitolja 1-2 nappal ahogy eddig is.
2020. okt. 21. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!