Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. dpo-n teszteltem x-epil...

11. dpo-n teszteltem x-epil teszttel, és egy nagyon, nagyon halvány rózsaszín csík jelent meg, ez vajon szellemcsík? Gabriel tesztet is használtam egyet, elvileg az érzékenyebb, mégis az negatív lett. Mt gondoljak? Kérlek írjatok!

Figyelt kérdés
Csak konkrét tapasztalatokat várok, tudom, hogy korai a tesztelés, de nagyon rosszul bírom a kétségek közötti hányódást.Köszi minden segítséget!!

2013. okt. 27. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Annak idején én is nagyon korán teszteltem X-epilel kb. 11-13dpo-n és halvány pozitív lett. Aztán napról napra erősebb lett. Csináltam aztán Gabriellt is kb. késés után 1 héttel az nagyon halvány pozitív volt, majd 2 nap után még egy x-epilt ami még mindig közepesen erős 2 csíkos volt, végül 10 nap késés után meg jött mansim, mire dokihoz mentem már nem látott semmi babára utaló jelet. Szerintem a Gabriell halványabban mutatja mint az x-epil. (de én végül el vetéltem így lehet az is befolyásolta a rossz tapasztalatomat a Gabriellel)

A második babával már csak az nap teszteltem mikor nem jött meg, és szép pozitív X-epil volt. 37hkm

2013. okt. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszoló! Köszönöm szépen a gyors választ, én most a 15. Dpo-n vagyok, és a teszt egyre jobban kivehető, egyre erősebb pozitív. Az ovu jóstesztek is erre utaltak. Kisbabát várok, és nagyon bízom benne, hogy velunk marad, mert nagyon vágyunk rá és szeretnénk Őt! Minden jót és sok egészséget Nektek!
2013. okt. 31. 08:53
 3/4 A kérdező kommentje:
Bemásolom az x-epil és a jóstesztek képeit, hátha valakinek segítek ezzel [link]
2013. nov. 9. 21:26
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok. Megírom a tapasztalatomat, mert én is rengeteget olvastam az elmúlt hetekben. Éreztem mensi előtt 1 héttel, hogy valami történik. Először elkezdtek oldalt fájni és nőni a melleim. Aztán jött a fejfájás, este az orrdugulás. Majd az erős hasfájás. Az első terhességemnél is ez volt, tudtam, hogy valami történik.. Vettem X-Epilt és mensi előtt egy héttel hó fehér volt. Semmi szellemcsík. Mensi előtt egy nappal ismételtem és száradás után, később tűnt fel egy annyira halvány csík, hogy alig lehetett kivenni. Attól tartottam száradási csík. Egyébként marhára görcsölt a hasam. Mensi napján újabb teszt és erősebb lett a halvány csíkocska. Naaaa ééééés bizony nem jött meg. Azóta sem. Csináltam egy negyedik tesztet ami még mindig halvány volt, de szabad szemmel jól látható, egyértelműen erősebb mint az elődei. Ma van 5. napja h nem jött meg. Jelenleg itt tartok :)
2014. okt. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!