Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hetes késésnél már mindegy...

Egy hetes késésnél már mindegy hogy reggeli vagy esti vizelettel csinálom? Vagy ha most megcsinálom lehet még nem mutatja, csak reggel?

Figyelt kérdés
2008. nov. 28. 19:48
 1/9 A kérdező kommentje:

A tesztet!

Ez lemaradt! :)

2008. nov. 28. 19:48
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia, nekem egy hetes késésnél már este is két erős csíkot mutatott, számít hogy jó minőségű teszt legyen (gabriel, clearblue, qupido, corax ezek jók)Sok szerencsét!
2008. nov. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. One Steppet vettem. Még megfontolom, mert nagyon sokat járok pisilni, ezért lehet hogy reggel fogom.
2008. nov. 28. 19:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia, előző vagyok, ha kibírod akkor a reggeli biztos megbízhatóbb (főleg ha sokat voltál wc-n)! Szurkolok!
2008. nov. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:D Köszi, igen, nagyon sokat voltam pipilni, kb negyed-fél óránként. Igyekszem kibírni reggelig...
2008. nov. 28. 20:09
 6/9 anonim ***** válasza:
1 hetes késésnél már mindegy mikor tesztelsz. Mutatja. A legtöbb embernek már mutatja. Ritka ha nem, de olyat is hallottunk már.
2008. nov. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia, első vagyok! Remélem visszanézel még! Mi lett az eredmény?
2008. nov. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nega lett sajna, így jövöhéten megyek a dokihoz, hogy miért késik! Biztos nincs baba, lehet hogy a stressz és az idő miatt...
2008. nov. 29. 11:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia, sajnálom:( majd akkor a következő!Sok sikert!
2008. nov. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!