Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap reggeli ELSŐ teszt...

Tegnap reggeli ELSŐ teszt negatív. MÁSODIK-POZITÍV lett. Ma ugyanígy jártam. Reggel fél 5-kor kelek, akkor pisilek elősször. Másodszorra olyan 7körül. Most ez mi?

Figyelt kérdés

A nap folyamán többször is többfajta teszttel,mind halvány de jól kivehető pozitívat teszteltem.

2napja késik a mesim


2011. márc. 17. 07:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanolyanok a tesztek? Lehet, hogy az amit reggel használsz nem olyan érzékeny.
2011. márc. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

TÖBBFAJTA TESZTEKET HASZNÁLOK MINDIG ...de ugyanazokat próbáltam tegnap és ma is 10-es és 20-as érzékenyek

nem értem.....

2011. márc. 17. 07:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legkevesebb gondod, nem az a lényeg hogy mikor melyik mutat vagy nem mutat pozitívat, hanem az, hogy volt pozitív teszted és örülj neki inkább, mert kisbabád lesz! Gratulálok!
2011. márc. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem fontos lenne, hogy kiderüljön mi van,mert én mindig reggeli elsőből tesztelek, és 2 hete késik, de mind negatív. Lehet, hogy nem reggel kéne??? Oo
2011. márc. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam volt olyan, hogy volt 3db pózi tesztem és egy értelmű volt. De elmentem dokihoz és azt mondta, hogy nem vagyok terhes mert a teszt be csapot!!! Sajnálom de még ne nagyon éld bele magad:(
2011. márc. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!