Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Málnalevél tea ciklus zavart...

Málnalevél tea ciklus zavart okozott?

Figyelt kérdés
A menstruációm első napjától a 13. napig ittam a teát, napi 1 csészével. Az előző kettő ciklusom alatt a 12. napon volt peteérésem, rájöttem , hogy a tea hatására ez kitolódni látszik, így abbahagytam. A 14. napon kezdődött barnás pecsételő vérzésem, ami azóta is tart. (Ma van a 16. Nap) az ovulációs tesztem 80%osan pozitív tegnap óta, de eközben ugye vérzek... holnap veszek palastfuvet, hátha az segít mert szeretnénk próbálkozni, hátha összejön már végre a baba

2020. okt. 22. 18:10
 1/7 anonim ***** válasza:
A málnalevelet az ovuláció után szokták javasolni. Akár palástfűvel együtt. Nem előtte. Előtte a cickafark javasolt, ami abba kell hagyni az ovuláció után.
2020. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Eddig minden hasznos infót fogadtam mert egy ideje már próbálkozunk, szintén fórumon ajánlották a teát és a ciklus első -félében mert segíti a peteérést, sőt többeknek be is vált.

Most meggyűlt a bajom mindennel... következő ciklusban nem szedek semmit az tuti

2020. okt. 22. 18:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Jaj szegénykém :S Orvosi vizsgálat és ajánlat nélkül nem szabad a gyógynővényekhez nyúlni... cickafark-palástfű kombó, bezavar a ciklusba, a hormonokat akár haza is vághatja és vagy 3 hónap mire minden helyreáll... ugyan ez a barátcserje is.. én is megjártam vele.... Ha már valamivel támogatni szeretnél szedj méhpempőt az nem kavar be a hormonokba ellenben nagyon egészséges. Sokaknak az be is jött :) Illetve, ha sok ideje próbálkoztok érdemes kivizsgálást indítani, vérvétel a hormonok tekintetében, pajzsmirigy stb. Sok sikert és hagyd a varázsfőzeteket, mert többet ártanak mint használnak. Mondom ezt úgy, hogy közel 7 évet vártunk mi is a babára végül a doki és a kezelés segített sokkal rövidebb idő alatt, mint amennyit eltrükköztünk. (Pajzsmirigy és IR volt a gond)
2020. okt. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Júniusban elvesztettem egy 9 hetes terhességet.... azóta 3 hónapja próbálkozunk. Milthonapban szedtem a baratcserjét és most ittam a teát de holnap fogom hívni a nőgyógyászt és kerék időpontot egy vérvételhez. Javítani szeretnék a dolgon de úgy néz ki csak rontottam. Viszont ilyet a malnalevelrol még sehol sem olvastam, hogy bezavart volna és kíváncsi lennék más is járt e így
2020. okt. 22. 20:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem az orvos mondta, hogy így kell inni. De nekem a 24 napos ciklusomnak a 18-19. napján van a peteérésem. Most ezzel próbálkozunk, aztán meglátjuk. Nekem már sikerült 2 plusz napot nyerni. Így már 26 napos a ciklusom. Ha még nyerek egy két napot. Lesz idő a beágyazódásra.
2020. okt. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Remélem neked tényleg beválik 🙂 használsz te is ovulációs tesztet?
2020. okt. 23. 05:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, innen derült ki. A teákat előző hónapban kezdtem el inni. Remélem ez segít. Aztán majd meglátjuk. :)
2020. okt. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!