Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik jobb a ciklus első...

Melyik jobb a ciklus első felében a cickafark tea vagy a málnalevél? Peteérés után palástfű tea?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Én csak a cickafark-palástfű teákkal kapcs. tudok írni, a málnalevelet nem hasznláltam.

Cickafark mensi elmúltával reggel éhomra 1 csésze peteérésig, onnan köv. mensiig palástfű tea ugyanúgy.

DE! Ha rendszeres ciklusod van, akkor a cickafark nem ajánlott,mert összazavarhatja!

(Én pco-val ittam nekem jó volt, csinált mensit, ill. most úgy néz ki, hogy babás is lettem:D)

MIért akarod inni?

2012. aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tavaly egy vetélés után 6 hónapot megvártuk, most 4 hónap telt el azóta, hátha hamarabb jönne a baba:)
2012. aug. 26. 10:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Óh, ez sajnálatos. Értem.

De a ciklus rendben? Ezek szerint peteérésed tuti van. Többen írták itt, hogy összezavarta nekik a cictea, viszont talán a méhpempő az nem csinál ilyet, de azt nem ismerem, keress rá neten, hátha az lesz a te csodaszered :)

2012. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát rendeben van a ciklusom 30 napra szokott jönni. Hát majd valamit keresek hátha :)))))
2012. aug. 26. 16:21
 5/5 anonim ***** válasza:
En csak a palastfu teat tudom ajanlani, ha van peteeresed, akkor mas nem kell... ennek meherosito es beagyazodas elosegito hatasa van. Minden reggel ehgyomorra egy csesze tea....s legtobben fel even belule redmenyre is jutottak! Arra vigyazz, hogy a ciklusod elso napjan mar ne idd, mert megallithatja a menszeszt. sok sikert!
2016. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!