Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hüvelygombának lehet tünete a...

Hüvelygombának lehet tünete a "mindjárt megjön érzés" vagy reménykedhetek,hogy nem a gombához van köze és ez a hónap talán sikeres lesz?

Figyelt kérdés

Antibiotikum miatt lett hüvelygombám,sajnos mindig ez van.Már kezelem.

6 nap múlvára nem várom.



2020. okt. 24. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy a hüvelygomba tünete. Inkább mensi előtt gyakoribb a gombás fertőzés, pláne antibiotikum kúra után. Nálam is mindig így van.

De "mindjárt megjön" érzés lehet akkor is, ha mégse jön. Hátha! 🤞

2020. okt. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A mindjárt megjön érzés a menstruáció tünete, ettől függetlenül lehetsz terhes, mert semmiben nem különbözik, csak nem fog megjönni.
2020. okt. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom, hogy inkább meg fog jönni. Erre készülj, és inkább csalódj pozitívan, ha úgy van.

Amúgy az antibiotikum be tud zavarni, lehet később vagy előbb jön meg, mint szokott.

2020. okt. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Már ne is haragudj, kérdező, de a "mindjártmegjön" érzés logikusan nézve nem annak a tünete, hogy mindjárt megjön?
2020. okt. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4es.

Nem!Sokszor terhestünet is lehet!Olvass utána :)

2020. okt. 25. 07:17
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Nem, a mindjárt megjön érzes nem terhestünet


Annak a jele, hogy a méhlepényed készül a leválásra, mert tudja, hogy jközelwg a menstruáció ideje, maximum mégsem válik le ettől függetlenül, mert terhes vagy, csak a szervezeted nem fogja fel ilyen gyorsan a hormonális változasok tényét.


De abszurd, hogy menstruáció elött "mindjárt megjön" érzèsed van, és neked ez logikusan azt jelzi, hogy akkor nem fog megjönni, mert terhes vagy. Ez fordítva működik. Ilyenkor kell azt gondolni, hogy meg fog jönni, aztán talán mégsem.

2020. okt. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6os!

Pontosan!

Nem lehet kijelenteni ezt vagy azt!

A mindjart megjön erzés lehet hogy megjön ugyebár de lehet az is hogy nem!

Tehát nem zárható ki hogy azt jelezheti hogy baba van.

Előző terhességem első tünete volt,hogy óránként szaladtam a wc.re mert azt hittem megjött,és mégsem.

2020. okt. 25. 07:30
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Hüvelygombával szexeltél a férjeddel? Érdemes őt is kezeltetni és megvárni, hogy mindketten rendbe jöjjetek.

Ráadásul sok antibiotikum mellett nem ajánlott a terhesség, amíg nem ürül ki a szervezetedből. Ennek is érdemes utána járni.

Értem, hogy gyerek mindenek felett, de ez felelőtlenség.

2020. okt. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nyilván akkor még nem volt hüvelygombám mikor a férjemmel együtt voltunk.
2020. okt. 25. 07:38
 10/12 A kérdező kommentje:

Ráadásul sok antibiotikumot sem szedtem.

De azért köszönöm a válaszod :)

2020. okt. 25. 07:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!