Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek lett sikeres teherbeesés...

Kinek lett sikeres teherbeesés az LH teszt figyelésével?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy aki LH tesztet használt és úgy próbálkoztak mennyire sikeres volt a teherbeesés. Eddig én a testi jelekre figyeltem és akkor voltunk együtt mikor megjelent a tojásfehérje szerű nyák, petefészek szúrást éreztem, néztem a hőmet és onnan próbáltam kitalálni hogy volt-e peteérésem, de eddig még nem sikerült elkapni a megfelelő időpontot.

Most néztem LH tesztet is a pozitív és első negatív nap estéjén voltunk együtt, ebből lehet sikeres eredmény? Köszönöm



2020. aug. 14. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 6 hónapig csak hőmérőztem, mivel az első terhességemnél pontosan mutatta az ovut (lh teszt is igazolta). Majd csak nem jött a baba, ugye a görbe csak akkor mutatja, ha már megtörtént. Amíg nem emelkedett a hőmérséklet igyekeztünk 2 naponta együtt lenni. Aztán elkezdtem az lh tesztet is, 2 hónapig néztem, a másodikban jött össze a baba, pedig abban a hónapban csak 2szer tudtunk együtt lenni, de az egyik pont az lh csúcs napján volt. Most vagyok 8 hetes kismama. 😊
2020. aug. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm,
2020. aug. 14. 12:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is azt használtam, így azért sokkal pontosabban be lehet lőni az ovut.

Nekünk mind a kétszer a 6. hónapban sikerült így.

2020. aug. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!