Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet "elviselni" a...

Hogyan lehet "elviselni" a várakozást két ciklus között?

Figyelt kérdés

Úgy értem mi az amivel próbáljátok elterelni a gondolatotokat arról, hogy folyamatosan a következő ciklusra gondoljatok?

Valami tipp, hogy ne mindig erre gondoljak, vagy jobban tudjak koncentrálni a teendőimre?

Úgy érzem nem tudok másra gondolni csak erre és sokszor elhanyagolom a teendőimet is emiatt.. :(

Köszönöm előre is a segítséget!



2020. okt. 25. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Örülj hogy nem menstruálsz
2020. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Meg kell erőltetni magadat szerintem. Nem könnyű, de ha esetleg még több hónap v.esetleg akár év, mire terhes leszel, attól nem állhat meg az életed. Keress vlmi sportot, hobbit, ami új színt visz a napjaidba.
2020. okt. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem normális állapot hogy erről el kell terelni a gondolatot.

Éld az életed normálisan

2020. okt. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Vajon a férjed is tesz ki kérdést, hogy hogyan lehet téged elviselni amig teherbe nem esel?
2020. okt. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Neem, a férjem biztos nem, mivel nincs :)
2020. okt. 25. 16:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia hát én is napi szinten többször is arra gondolok, hogy milyen jó lenne ha...ma pl teszteltem one step 25-ös tesztet és olyan negatív, hogy ettől negatívabb nem is lehetne...nagyon elkeseredtem. Holnap lenne a nem várt napja... Annyit tudni kell, hogy én azért is görcsölök ennyire rá mert a 4. baba lenne és abban maradtunk a férjemmel, hogy márciusig próbálkozunk és kész...
2020. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Munka, tanulás, kirándulás, sportolás, olvasás, sorozatok, bármiféle hobbi űzése.
2020. okt. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is nehezen viselem,bár én hónapok óta várom a csodát :)

Nincs más mint várni.

Sokat olvasok a témában,a ciklusom és a testem műkődését már teljesen kiismertem.

Sokszor elképzelem milyen lesz ha már terhes leszek...így lehet átvészelni.

2020. okt. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
6 évet vártunk az első gyerekre, de ez nekem is sok, amit csinálsz... éltük az életünket, szeretkeztünk, programokat csináltunk, dolgoztunk, csinosítgattuk a házat.
2020. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Persze nyilván direkt gondolok rá😅 pontosan azért kérdeztem meg, mert szeretném ha nem lennék ennyire ráfeszülve erre.
2020. okt. 25. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!