Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az lh tesztet NEM reggel...

Ha az lh tesztet NEM reggel kell csinálni,miért írják páran,hogy reggel jobban mutatja az eredményt?

Figyelt kérdés
vagy több féle teszt van? Eddig 11 és 13:00 között csináltam,most reggel kiváncsiságból csináltam egyet és pozitív lett (tegnap is az volt). Reggel nem akkor kell csinálni ha jóstesztként akarja v.ki használni?

2020. okt. 26. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Reggel nem akkor kell csinálni ha jóstesztként akarja v.ki használni?

De.

2020. okt. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel általában! reggel van ovu ezért ajánlott délután csinálni a tesztet. Viszont nekem pl doki mondta, amíg nem ismerjük ki a testünket, addig érdemes reggel délután és este is csinálni. Nem robot az ember, Ez olyan mint az 5 napig életképes sperma. Ritka, de létezik, átlagban azért 3 napnál tovább nem bírják. Nekem pl délután nem igen volt pozi azonban este és másnap reggel volt mindig a legpozitívabb. Ha délután csináltam volna mindig, akkor le is maradok a pozi tesztről. Kb 12 órán át tarthat az LH csúcs, ami annyit jelent, hogy van akinek lehet csak egy órát tart van akinek 12-t is. Szóval, ha most kezded a tesztelést érdemes többször meglesni, vaterán már van olcsón több darabos, én 7 éve használom őket, megbízhatóak. Tapasztald ki neked kb mikor érdemes csinálni, aztán, ha beáll az is, hogy kb hanyadik ciklusnapon van pozitív teszt, akkor elég lesz két nappal hamrabb kezdeni a tesztelést. Sok sikert!
2020. okt. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egész hónapban teszteltem,egyhét múlva jönne meg és csak tegnap délután és ma reggel lett pozitív. Ez is meglepő h ilyen későn lenne a peteérésem,de legalább lett pozitív teszt ,mert már azt hittem nem is lesz egész hónapban. Tegnap voltunk együtt,ha ma is annak még van értelme ugye?
2020. okt. 26. 13:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Pozitív napon és utána első negatívon érdemes együtt lenni, azok a legesélyesebb napok.


Viszont most jól nézd meg mikor jön meg a havid (persze, ha csak nem sikerül a terhesség) Mert pozitív teszt után 12-16 nappal, ugye átlag 14 nappal várható a mensi. Ez mindig fix! Ha egy hét múlva megjön, ahogy szerinted kellene neki, akkor túl rövid teherbeeséshez a luteális szakasz, nincs idő beágyazódni és rendesen megtapadni. 11 nap minimum kell. Szóval ne egy hét múlvára várd most a mensit :)


Sok sikert!

2020. okt. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Volt már egyszer 18.án majdnem poz,de ugye itt ez nem számít,viszont akkor lehet ha aznap máskor is nézem pozitív is lehetett volna? Akkor ez azt jelentené,h esetleg sikerült és ezek pozitív jóstesztettek lettek?
2020. okt. 26. 14:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem korai lenne jóstesztként ilyen hamar erős pozi. Inkább most lett pozi és múltkor nem volt. De holnap kiderül, ha negatív lesz, akkor most volt ovud :D
2020. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!