Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnapi ovulációs tesztem is...

Tegnapi ovulációs tesztem is pozitív volt, ma reggel csináltam egyet az még erősebb. Ma van az ovu vagy inkább holnap?

Figyelt kérdés

[link]

30-as teszt, reggeli első vizeletből lett ilyen.



2020. okt. 13. 08:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ma van, ha a holnapi negativ lesz.

Legyetek egyutt mindenkepp ma es holnap is! 🤞🤞

2020. okt. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
12%

Mindegy mikor van. Szeretkezzetek minden nap, ne a gyerek miatt, hanem egymásért, magatokért. A baba egy "eredménye" lesz a dolognak. Fogd meg erről az oldalról, és ne ilyen butaságokkal foglalkozz, hogy mikor volt ovuláció...

Érezzétek jól magatokat!

2020. okt. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Pozitiv teszt utani 24-36 oran belulvan az ovu. Nekem pl még aznap, amikor pozitiv a teszt.
2020. okt. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Eddig úgy csináltuk, de mostmár nem annyira spontán a dolog. Sajnos már két év után nem csak akkor szeretkezik az ember amikor kedve van, ha babát szeretne :)
2020. okt. 13. 08:52
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Akkor el kell menni orvoshoz de gondolom voltatok már mindketten.
2020. okt. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%

Elso vagyok. Teljesen megertelek. Mi kozel 1 evig probalkoztunk, mire ugy voltam vele nem erdekel. En is ovu teszteltem, szamolgattam a napokat. Belefaradtam. Amikor osszejott a baba ovu elott voltunk egyutt 1 nappal. ( onnan tudom, h mindig volt kozepidos fajdalmam) Tudtam, h ugyse fog sikerulni. Erre tessek. Harom hete teszteltem pozit 🤩

Nem szabad feladni. Tudom, konnyu mondani, de tenyleg ne gorcsoljetek ra. ❤️

2020. okt. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%
LH tesztet mindig addig kell csinálni amíg a pozitív teszt utáni napon negatívat nem tesztelsz. Akkor lehetsz biztosabb a pozi tesztben, jó esetben ez csak két napig nem egyértelmű, tehát, ha pozitív gyanús a teszt mindenképp legyetek együtt illetve majd az első negatív tesztes napon is. Utána már nem kell tesztelni :) Legalább látod, hogy kell kinéznie ennek a tesztnek pozitívan, kövi ciklusban már egyértelműbb lesz neked is. Már, ha lesz kövi ;)
2020. okt. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Gratulálok 1es 😘 köszönöm aranyosak vagytok! Voltunk dokinál, elvileg semmi baj, csak nem sűrűn és nem jó időben voltunk együtt, ezért kezdtem az ovu tesztet 😊 ki is derült hogy sokkal később van az ovu mint gondoltuk :)
2020. okt. 13. 11:59
 9/22 anonim ***** válasza:

Szia kérdező! Mennyivel később volt az ovud?

Én is hasonló cipőben járok. Még mindig tesztelek, mert hétfőn kellett volna az ovumnak lenni és ma még semmi. Folytato. Aztán meglátjuk.

2020. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
5nappal később :) Tesztelj tovább, nekem is jó párat el kellett lőnöm 😅 írj majd mi lett
2020. okt. 14. 07:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!