Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi köze a kettönek egymáshoz? ...

Mi köze a kettönek egymáshoz? Mit kellene tennem hagyjam abba?

Figyelt kérdés

Párommal május óta próbálkozunk a babával,sajnos eddig sikertelenül.

Valamivel lekellett foglalnom magam, hogy ne mindig azon görcsöljek, hogy mikor sikerül már.


Kb 3-4 hónapja életmódot váltottam, elkedztem sportolni futni járok illetve itthon is tornázom. Mindezt azért kezdtem el, mert túlyulyos voltam 84 kg-ról sikerült lefogynom 72.-re azt hallottam hogy ez befolyáshatja a teherbeesét ez tényleg igaz?


Eszembe jutott mivan ha a hirtelen fogyás és az étkezésem miatt nem sikerül? Vagy én is azok közé tartozom akiknek több időre van szükség?


Mindketten 24 évesek vagyunk.



2020. okt. 27. 06:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az egészséges életmód segít a teherbeesésnél, nem gátol semmiben. Főleg ha esetleg rejtett IR-ed van, akkor pláne segít. És gondolj bele, nem mindegy, hogy 72ről kezded a terhességet, vagy 84ről.

Sok szerencsét!

2020. okt. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, a hirtelen fogyás lehet hogy befolyasolja, főleg ha nagyon szigorú diétán vagy. Ettől függetlenül jó irány, hogy fogsz, mert lehet hogy eleve a túlsúly is akadályozta.

Tudom hogy ilyenkor nem túl nagy vigasz, de fel - egy év próbálkozás is teljesen normalisnak számít.

Ha aggodsz, hogy valami nincs rendben, első körben ebredesi hot merj, és / vagy ovulacios teszttel figyeld meg magad.

2020. okt. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Alapvetően nem, sőt segíti is! Jól teszed.


Ami baj lehetne, az a túlzott mozgás, tehát kétnaponta ultramaraton és társai, nagyon alacsony testzsírszázalék. De ez ritka, sokkal nagyobb baj szokott lenni a tunya életmód és a csatlakozó IR.

2020. okt. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy ez inkább pozitív irányban befolyásolhatja a dolgot. Rengeteg helyen olvastam, hogy az egészséges életmód (nem koplalás) segíthet a sikeres fogantatásban.

Nagyon drukkolok nektek! :))

2020. okt. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Tök jó hogy életmódot váltottál, sportolsz, de a legfontosabbról ne fekedkezzetek el a sok futás és egészséges kaja között.


Szexelni is kell hozzá. Sokszor.

2020. okt. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat most kicsit megnyugodtam 🙂
2020. okt. 27. 09:39
 7/7 anonim ***** válasza:
En 160grammos dietaval fogytam 20kilot es akkor estem teherbe. Szoval nekem segitett :)
2020. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!