Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem lenne peteérésem,...

Ha nem lenne peteérésem, akkor ezt jelezhetné az, hogy gyengébb a menstruációm? Vagy nincs köze a kettőnek egymáshoz?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy van olyan,hogy peteérés nélküli mensi.Ez csak azért fordult meg a fejemben,mert elég gyengék mostanában a vérzések,ja és igaz még csak pár hónapja próbálkozunk,de nem jött össze a baba.

Viszont ő már nem az első baba lenne,szóval ha gond lenne,akkor eddig se tudtam volna teherbe esni ugye?

Csak az zavar meg,hogy a szülések előtt ennél jelentősen nehezebb volt a vérzésem.


2014. okt. 1. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

A szülés óta egyik hónapban ömlik belőlem a vér (már bocsánat), az első 2-3 nap a lakásból alig bírok kimozdulni. A következő hónapban pedig épphogy van valami. És ez így ment 3 évig. Most várom a tesót és biztos vagyok benne, hogy minden hónapban van peteérésem (vagyis jelenleg nincs természetesen, de a teherbeesés előtt volt).

Volt egy terhességem a bal petevészekből, méhen kívüli volt, eltávolították a petevezetéket. Most a jobb petefészekből van a pocaklakóm.

Szertintem a vérzés mennyiségének nincs köze az ovulációhoz.

2014. okt. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A vérzés erősségének n incs köze a peteéréshez.

Létezik másodlagos meddőség...

2014. okt. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!