Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valami miatt nem kivitelezh...

Ha valami miatt nem kivitelezhető hogy mindig egy időpontban mérjem a reggeli hőm, akkor felesleges is csinálni?

Figyelt kérdés
Pl: megebredek 2 órával korábban mert mosdóba kell menni
2020. okt. 27. 09:33
 1/9 anonim válasza:

Kérdés, hogy mi miatt méred.

Még a hüvelyváladékot figyeld. Szerintem igazából van értelme igy is mérni.

Én így védekezem.

Nézz fel a hormonmentes.hu oldalára ott elég sokmindent lehet találni a témában rengeteg sikersztorival.

2020. okt. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ovulacio követése lenne a cél :)
2020. okt. 27. 09:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet, hogy ovu tesztelni neked hasznosabb lenne.
2020. okt. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia, nekem pl kelt meg éjszaka a fiam (4 körül), de utána visszafekudtem, és nem zavarta az ébredéskori homet. Jól elkülönült az o. előtti és utani hom.

Szerintem tehetsz egy próbát. Nekem pl az ovulacios teszt nem jött össze. Folyton csont negatív volt, meg akkor is mikor terhes lettem. Sőt akkor lett először pozitív, mikor már az voltam :D

2020. okt. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én se mindig ugyanakkor kelek. 6:10-kor mérem (ovu követés miatt mert nekem pontosabb mint az ovuteszt önmagában + IR miatt jó tudni hogy ovulálok és mennyi a luteálisom), de sokszor 5 körül is kelek, vagy néha véletlen bealszom és 7 után mérem.

Én kikísérleteztem mérésekkel hogyha kb 2 óra hosszát tudok még aludni, akkor ugyanannyi lesz a hőm a 2. ébredésnél is. Ha nem ébredek meg csak reggel 7kor, akkor akkor mérem.

Pár hónap után úgyis kirajzolódik egy minta amiből tudsz következtetést levonni, szóval szerintem tégy egy próbát és ne az épp aktuális értéken görcsölj hanem az egészet nézd.

2020. okt. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen felesleges bármikor mérni, nem attól lesz gyereked
2020. okt. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Ezt inkább a Termékenységudat facebook csoportban kérdezd.
2020. okt. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat. :) ovu teszttel követtem az előző hónapban, most akartam mellé ebbe a hónapba a görbét is kipróbálni.
2020. okt. 27. 12:24
 9/9 A kérdező kommentje:

#6-os.

Nyugi szexelünk is mellé, ha erre voltál kiváncsi.

Az ilyen beszólásokat esku nem értem.

2020. okt. 27. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!